The Witcher Wiedźmin
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 316
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Trzeci sezon już latem 2023 roku!

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Wiedźmina" zakończyły się kilka dni temu - 12 września. Teraz czas na prace postprodukcyjne i premierę. Jak dowiedzieliśmy się podczas tegorocznej edycji TUDUM (wirtualnego wydarzenia dla fanów) nowe odcinki przygód Geralta, Yennefer i Ciri zobaczymy już latem 2023 roku.

"Wiedźmin": Fabuła trzeciego sezonu

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze - czytamy w oficjalnym opisie fabuły trzeciego sezonu "Wiedźmina".

Reklama

"Wiedźmin": Michalina Olszańska zagra w trzecim sezonie

Niedawno media obiegła informacja, że Michalina Olszańska zagra w "Wiedźminie". Nie wiadomo jeszcze, kogo dokładnie, ale pojawiła się w Walii w zeszłym tygodniu na planie razem z innymi aktorami, którzy grają magów, w tym Maheshem Jadu i Safiyyą Ingar. Dorobek Olszańskiej to między innymi, polski serial Netflixa "1983", w którym pojawiła się u boku Macieja Musiała (Sir Lazlo w pierwszym sezonie "Wiedźmina").

"Wiedźmin": Zdjęcia do trzeciego sezonu zakończyły się 12 września

Zdjęcia do trzeciej odsłony przygód Geralta zakończyły się kilkanaście dni temu. Poinformowali o tym reżyserka Bola Ogun i producent serialu Steve Gaub.

"Wiedźmin": Kiedy i gdzie oglądać trzeci sezon?

Trzeci sezon "Wiedźmina" ma zadebiutować na Netflix latem 2023 roku.

Zobacz też:

"Dahmer - Potwór: Historia Jeffreya Dahmera": Okrutne zbrodnie kanibala

"Cesarzowa Sisi": Netflix pokazał nowy zwiastun! Kiedy premiera serialu?

"Klub Północny": Zwiastun nowego horroru Netfliksa. Kiedy premiera?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Wiedźmin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy