Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 595
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Cesarzowa Sisi": Netflix pokazał nowy zwiastun! Kiedy premiera serialu?

Wkrótce widzowie poznają nową wersję niesamowitej historii cesarzowej Sisi. Sześcioodcinkowy serial Netfliksa przypomni opowieść o losach Elżbiety Bawarskiej, a już teraz widzowie mogą zobaczyć najnowszy zwiastun tej produkcji. Kiedy premiera?

"Cesarzowa Sisi": Zobacz nowy zwiastun

"Wielka miłość, tron i uwielbienie całego królestwa. Ale życie Elżbiety (Devrim Lingnau) na pewno nie jest usłane różami — aby zdobyć Franciszka (Philip Froissant), trzeba pokonać intrygantów, zignorować etykietę i złamać wiele tabu" - głosi oficjalny opis nowego serialu o losach cesarzowej Sisi.

Produkcja będzie się składać z sześciu odcinków. Za reżyserię serialu odpowiadają Katrin Gebbe i Florian Micoud Cossen. W głównych rolach wystąpią Devrim Lingnau oraz Philip Froissant. 24-letnia aktorka mimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka ról, głównie w telewizyjnych produkcjach. Partnerujący jej w "The Empress" 27-letni Froissant na ekranie pojawił się do tej pory jedynie w filmie "Czarna wyspa" z 2021 roku. 

Reklama

"Cesarzowa Sisi": Kim była Elżbieta Bawarska?

Elżbieta Bawarska, znana jako księżniczka Sissi, była cesarzową Austrii oraz królową Węgier. Jej postać obrosła w legendy. Już za życia cieszyła się ogromnym uwielbieniem poddanych. Uznana była za ikonę piękna. Cesarzowa musiała pokonać wiele przeciwności, a jej życie pełne było tragedii. To plus wyjątkowa uroda sprawiły, że stała się jedną z bohaterek popkultury.

Na przestrzeni lat zrealizowana animowaną historię jej losów w "Księżniczce Sisi", miniserial z 2009 roku oraz serialu "Sisi", który był bardziej współczesne spojrzenie na życie młodej chłopczycy Sisi, która została cesarzową Imperium Habsburgów i stała się legendą. Najpopularniejszą wersją pozostaje film "Sissi" z Romy Schneider w roli głównej.

"Cesarzowa Sisi": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial zadebiutuje na Netflix 29 września 2022 roku.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sisi | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy