Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"1899" i "Już nie żyjesz": Dwie premiery w jeden dzień! Jest na co czekać?

Maciej Musiał wraz z obsadą serialu "1899" poinformował o dacie premiery europejskiej megaprodukcji twórców "Dark". Jakby tego było mało, tego samego dnia zadebiutuje finałowy sezon "Już nie żyjesz!

"1899": Fabuła serialu

1899 rok. Parowiec z emigrantami bierze kurs na zachód. Pasażerowie pochodzą z różnych części Europy, ale łączą ich wspólne marzenia i nadzieja na lepszą przyszłość w nowym świecie. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, kiedy na otwartym morzu na horyzoncie pojawia się jeszcze jeden okręt emigrantów. To, co zastają na jego pokładzie, zamienia rejs do ziemi obiecanej w prawdziwy koszmar.

"1899": Ośmioodcinkowa historia

Rozpisana na osiem odcinków historia śledzi tajemnicze losy statku z imigrantami, który płynie z Europy do Nowego Jorku.

Pasażerowie reprezentują różne środowiska i narodowości, ale wszyscy mają te same marzenia i nadzieję na odmianę losu w nowym stuleciu oraz nowe życie za granicą. Gdy niespodziewanie na otwartym morzu napotykają drugi statek, który od miesięcy uważano za zaginiony, zdarzenia przybierają nieoczekiwany obrót.

Reklama

"1899": Kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy sezon europejskiej megaprodukcji "1899" zadebiutuje 17 listopada.

"Już nie żyjesz": Fenomenalna czarna komedia

Fabuła czarnej komedii koncentruje się wokół losów spiętej i spokojnej wdowy (Applegate) oraz jej nowej przyjaciółki, która ukrywa tajemnicę z przeszłości. Producentami serii są Liz Feldman, Will Ferrell, Adam McKay. W serialu w głównych rolach zobaczymy Christiną Applegate oraz Lindę Cardellini.

Applegate została doceniona za swoją rolę - otrzymała nominacje do Złotego Globu, Critics’ Choice Awards, Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych. Jednak aktorka pozostaje skromna, mówiąc, że sukces zawdzięcza Liz Feldman i Lindzie Cardellini, która w serialu gra jej najlepszą przyjaciółkę.

"Już nie żyjesz": Kiedy i gdzie oglądać?

Finałowa seria "Już nie żyjesz" trafi na Netflix 17 listopada.

Zobacz też:

"Wiedźmin": Trzeci sezon już latem 2023 roku!

"The Crown": Poznaliśmy datę premiery piątego sezonu! Nadchodzi "wojna"

"Bridgertonowie": Lady Whistledown zdrada sekrety trzeciego sezonu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy