Świat według Kiepskich
Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich" wraca na antenę! Co wydarzy się w finale?

Od środy, 31 sierpnia o godzinie 21:40, na antenę Polsatu powrócą ulubieni bohaterowie widzów - rodzina Kiepskich i ich przyjaciele. Niestety mamy też smutną wiadomość - będzie to ostatni sezon kultowego serialu, a zarazem pożegnanie z publicznością po ponad 22 latach! Co wydarzy się w nowych odcinkach? My to wiemy!

"Świata według Kiepskich" żegna się z widzami

"Po ponad 20 latach nie wykluczam, że zakończymy produkcję 'Świata według Kiepskich', których zrealizowaliśmy 588 odcinków. (...) Trudno będzie nam się z nimi rozstawać, ale fani zawsze będą mogli przypomnieć sobie wszystkie sezony serialu na naszej bezpłatnej platformie Polsat Go" - powiedziała kilka tygodni temu portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Choć "Kiepscy" przez lata bawili miliony widzów, bardzo trudno było kontynuować nagrywanie nowych epizodów bez dwóch ważnych postaci. Bezpośrednią przyczyną  zakończenia serialu była śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, czyli serialowego "Boczka" i Mariana Paździocha (pierwszy z nich zmarł w październiku 2020 roku, a drugi - w styczniu 2021 roku).

Reklama

W obsadzie nie ma już pierwszego z nieodżałowanych aktorów, jego nieobecność jest zaznaczona w odcinku, kiedy jeden z bohaterów tłumaczy, że Boczek "wyjechał w poszukiwaniu ciszy". W premierowych odcinkach nie pojawi się również Ryszard Kotys. Twórcy serialu zdążyli jednak nagrać podczas sesji zdjęciowej jego głos, dlatego w serialu występuje niejako "z offu".

"Świat według Kiepskich": Finał serialu. Oto co się wydarzy

W nowej serii ekipa telewizyjna podejmie się remontu wspólnej toalety. Widzowie przekonają się, czy jakiekolwiek zmiany są tu możliwe. Sprawdzimy, czy Halinka wymieni Ferdka na lepszy model, który nie unika prac domowych. Zobaczymy też, co się wydarzy, gdy Ferdek zostanie pozbawiony odbiornika telewizyjnego oraz w jaki sposób stanie się przez chwilę bohaterem dnia i osobą publiczną.

W finałowym sezonie wystąpią: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys z off-u,  Bartosz Żukowski,  Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Renata Pałys, Sławomir Szczęśniak, Lech Dyblik, Marek Pyś, Henryk Gołębiewski, Hanna Śleszyńska oraz Sebastian Stankiewicz, a także Andrzej Gałła i Joanna Kurowska. Gościnnie zagrają m.in. Piotr Gąsowski, Jan Jankowski, Tomasz Sapryk i Mariusz Czajka.

"Świat według Kiepskich": Gdzie i kiedy oglądać ostatni sezon?

"Świat według Kiepskich" będzie emitowany na Polsacie w środy o godzinie 21.40 od 31 sierpnia.

Ostatni sezon "Kiepskich" będzie się składać z 12 odcinków.

Zobacz też:

Andrzej Grabowski: "Kiepskich" kochałem i nienawidziłem

Andrzej Grabowski o kontynuacji "Świata według Kiepskich"


swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy