Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Barbara Mularczyk: Jak zmieniała się Mariolka z "Kiepskich"?

To koniec pewnej epoki. Dziś Polsat poinformował o zakończeniu serialu "Świat według Kiepskich". Grająca w nim Mariolkę Barbara Mularczyk dorastała właściwie na oczach widzów. Jak aktorka zmieniała się przez te wszystkie lata?

Barbara Mularczyk: Kariera

Rola w "Świecie według Kiepskich" była debiutem urodzonej w 1984 roku Barbary Mularczyk. W wywiadzie dla "Tele Tygodnia" wyznała: 

W Mariolkę Kiepską, córkę pielęgniarki Halinki i bezrobotnego Ferdka, wciela się nieprzerwanie od 22 lat. Jest to jej główne zajęcie zawodowe. W międzyczasie pojawiała się na ekranie w innych produkcjach jedynie epizodycznie. Widzowie mogli ją zobaczyć w niezależnym filmie "D.I.L" (2002 rok) czy serialach "Pierwsza miłość" i "Sama słodycz".

W 2017 r. pojawiła się w jednym z odcinków "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", a ostatnio (2020) w "Lombardzie. Życiu pod zastaw". Oprócz tego gra na scenie teatralnej. Od 2006 roku związana jest bowiem z wrocławskim Ad Spectatores.

Reklama

Barbara Mularczyk: Mariolka ze "Świata według Kiepskich"

Dzięki roli w serialu "Świat według Kiepskich", Barbara Mularczyk zyskała ogólnopolską sławę i rozpoznawalność. Aktorka cały czas niezmiennie cieszy się ogromną sympatią widzów, jednak od czasu do czasu zdarzają się nieprzyjemne komentarze dotyczące jej wyglądu. Na przestrzeni lat serialowa Mariolka ze szczupłej nastolatki przeistoczyła się w dojrzałą kobietę o pełnych kształtach. Metamorfoza gwiazdy nie do końca przypadła do gustu niektórym internautom, a na aktorkę wylał się hejt.

"Żre dużo, ale przytyła, widać że jest to osoba, która podjeść lubi", "Ojej, ciocia ponton!"- pisali nienawistni internauci. Gwiazdy "Kiepskich" bronili jej fani: "Basia Mularczyk jest królową polskich aktorek, piękna i seksowna".Na szczęście gwiazda nie przejmuje się komentarzami i wciąż idzie przez życie z uśmiechem.

Barbara Mularczyk: Życie prywatne gwiazdy Polsatu

Barbara Mularczyk nigdy nie poszła na studia aktorskie, skończyła za to dziennikarstwo. Na przestrzeni lat ułożyła sobie również życie prywatne. W 2011 roku wyszła za mąż za Rafała Potockiego. Ślub i wesele odbyły się we Wrocławiu, a panna młoda miała na sobie suknię, którą sama zaprojektowała. Rok później para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córkę Aleksandrę. W 2016 roku Mularczyk ponownie została mamą. Tym razem urodziła synka - Jasia. 

Zobacz też:

"Świat według Kiepskich": To już koniec serialu!
"Wiedźmin": Nowe wieści z planu 3. sezonu! Wraca ważny członek ekipy
"1899": Nowa zapowiedź serialu z Maciejem Musiałem!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Mularczyk | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy