Stulecie Winnych Stulecie Winnych
Ocena
serialu
9,5
Super
Ocen: 1737
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stulecie Winnych": Jest zwiastun 4. sezonu! Jak potoczą się losy rodziny?

W czwartym sezonie sezonu "Stulecia Winnych" losy rodziny przedstawione zostaną w szczególnie trudnym momencie - w Polsce nasilają się represje wobec robotników, pogłębia kryzys, rodzi się bunt. Widzowie przeniosą się w lata 1976 - 1989.

W kraju wybuchają strajki, tworzy się Komitet Obrony Robotników, partia staje się wrogiem narodu. Z tymi wydarzeniami nie może pogodzić się  Michelle (Maria Pawłowska), która przyszłość wiąże z krajem swojego ojca oraz Michał Jr (Marcin Franc) wraz z żoną Agnieszką (Ina Sobala) wierzący, że Polska może być krajem sprawiedliwym i demokratycznym. Kiedy wybucha stan wojenny, młode pokolenie Winnych nie ma wątpliwości, po której stronie stanąć, często kładąc na szali osobiste szczęście. Noc, w której życie z rozkazu generała Jaruzelskiego zamiera, zbierze tragiczne żniwo wśród Winnych. 

Reklama

"Stulecie Winnych": Obsada 4. sezonu

W nowym sezonie do obsady dołączają m.in.: Paweł Małuszyński i Jacek Knap oraz Iga Górecka, Zofia Stafiej, Andrzej Andrzejewski, Krzysztof Cybulski. Widzowie spotkają także swoich ulubionych bohaterów: Jana Wieczorkowskiego, Barbarę Wypych, Urszulę Grabowską, Magdalenę Walach, Stefana Pawłowskiego, Piotra Roguckiego, Arkadiusza Janiczka, Patryka Szwichtenberga, Lesława Żurka, Weronikę Humaj, Marię Pawłowską, Kamilę Bujalską, Sonię Mietielicę, Filipa Gurłacza oraz Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. 

"Stulecie Winnych": Kiedy i gdzie oglądać 4. sezon?

Czwarty sezon serialu "Stulecie Winnych" można będzie oglądać w niedziele od 6 marca w TVP1 o godz. 20:15.

Zobacz też:

Aleksandra Domańska zdradziła pleć dziecka!

"Zniewolona": Powrót Katii do Czerwinki i tajemnicza madame Gaultier

"Kowalscy kontra Kowalscy": Serial powraca na antenę Polsatu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stulecie Winnych
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy