Zniewolona Krepostnaya
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 5336
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zniewolona": Powrót Katii do Czerwinki i tajemnicza madame Gaultier

Ukraiński serial "Zniewolona" skradł serca polskich widzów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne epizody produkcji. W nowych odcinkach „Zniewolonej” Katia zamierza wrócić do swojego domu w Czerwince. Rogneda przypadkowo poznaje nieślubnego syna Bezusa. Jakie wyznanie Katierina usłyszy od Łarisy? O co będzie oskarżony Jabłoniewski? Co wydarzy się w najbliższych odcinkach „Zniewolonej”? Zdradzamy w naszym artykule!

"Zniewolona" - odc. 65. Katia wraca do Czerwinki. Rogneda pragnie zemsty

Andriej Żadan szuka Katii i ma nadzieję, że dzięki Oldze do niej dotrze. Katierina zamierza wrócić do swojego domu w Czerwince. W ostatniej chwili udaje jej się dostać do powozu aktora jadącego do Nieżyna. Tymczasem Andriej domaga się od Olgi spłaty kredytu na manufakturę. Ponadto wyrzuca z pracy Nazara, który nie może znaleźć zatrudnienia w Kijowie, ponieważ wszyscy obawiają się narazić Żadanowi. 

Pani Makarowa stara się wyrzucić ze swego lokalu Bezusa, który zamierza stworzyć palarnię opium w jej salonie muzycznym. W zamian kobieta obiecuje wydać Stefana Jabłoniewskiego. Czerwiński wygonił żonę z dworu i zabronił jej widywać się z dzieckiem. W Czerwince Katierina spotyka Łarisę. Nastia umiera, a Rogneda przypadkowo dowiaduje się, że Bezus ma nieślubnego syna. Kobieta pragnie zemsty.   

Reklama

"Zniewolona" - odc. 66. Jabłoniewski zostaje zatrzymany. Łarisa zwierza się Katii

Andriej wciąż śledzi Olgę, licząc, że w ten sposób znajdzie swoją żonę. Pawlina i Karp przeprowadzają poważną rozmowę. W rezultacie para się pogodziła, a Karp ogłasza dzieciom swój zamiar zawarcia małżeństwa. Jabłoniewski zostaje zatrzymany przez Bezusa pod zarzutem porwania i zabicia Katieriny. 

Tymczasem Katia odkrywa, że od pewnego czasu Czerwinka jest w posiadaniu Piotra Czerwińskiego. W trakcie odwiedzania majątku dochodzi do wniosku, że z tym miejscem nie łączy ją już nic. Łarisa wyznaje Katierinie, że kocha Czerwińskiego. Oświadcza również, że zamierza zrezygnować z teatru na rzecz rodziny. Andriej Żadan przychodzi do Jabłoniewskiego z propozycją. W salonie Makarowej pojawia się nowa panna - tajemnicza madame Gaultier.     

Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć nowe odcinki "Zniewolonej"?

Nowe odcinki "Zniewolonej" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 lutego. Zostaną one wyemitowane przez stację TVP 1. Pierwszy odcinek pojawi się o godz. 20:15, a drugi - o 21:15.

Zobacz też: 

"Odwilż": Polski serial w HBO Max. Będzie hit?

"Euforia" wróci z trzecim sezonem

"Panna Marple": Dziesięć rzeczy, których nie wiedziałeś o Pannie Marple

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zniewolona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy