Aleksandra Domańska zdradziła pleć dziecka!

Już za kilka tygodni w Polsacie premiera telewizyjna serialu "Mecenas Porada". W tytułowej roli zobaczymy Aleksandrę Domańską. Na początku października ubiegłego roku w mediach pojawiła się informacja, że aktorka po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory Aleksandra Domańska nie chciała ujawnić płci swojego dziecka. Dopiero teraz zdradziła, że ma syna!

Aleksandra Domańska chroni swoją prywatność

Aleksandra Domańska stara się strzec swojej prywatności i rzadko wyjawia szczegóły ze swojego życia mediom. Jesienią urodziła, o czym sama poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych . Nie zdradziła jednak płci swojego dziecka, tylko pilnie strzegła swojej tajemnicy.

Dopiero kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie gwiazda serialu "Mecenas Porada" opublikowała zdjęcie, pod którym  zdradziła swoim obserwatorem płeć swojej pociechy. "No słuchajcie nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie TOTALNIE STRACIŁAM GŁOWĘ DLA SWOJEGO SYNECZKA (...)" - napisała Aleksandra Domańska.

Reklama

Aleksandra Domańska urodziła! Podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami z pociechą

Aleksandra Domańska podróżuje z dzieckiem. Wybrała egzotyczny zakątek!

Aleksandra Domańska pokazała ciało po ciąży! Zapozowała w samej bieliźnie

"Mecenas Porada": O czym opowiada serial?

Katarzyna Porada (w tej roli Aleksandra Domańska), zdała właśnie egzamin adwokacki i ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta zamiast pogratulować Kasi sukcesu, zwalnia ją... Nie mogąc znaleźć zatrudnienia zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę.

W rolach głównych w serialu, obok Aleksandry Domańskiej, występują Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Monika Krzywkowska, Piotr Gąsowski i Katarzyna Zawadzka.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy