O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Domańska pokazała ciało po ciąży! Zapozowała w samej bieliźnie

Aleksandra Domańska kilka tygodni temu po raz pierwszy została mamą i wciąż od czasu do czasu, mimo natłoku obowiązków związanych z macierzyństwem, dzieli się z fanami swoją codziennością. Ostatnio aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak wygląda jej ciało krótko po porodzie.

Aleksandra Domańska odsłania ciało po ciąży

Na początku października 2021 roku Aleksandra Domańska podzieliła się z fanami radosną wiadomością, że została mamą, a na świecie pojawiła się jej pociecha. Aktorka należy do grona osób pilnie strzegących prywatności, dlatego wieści o ciąży czy narodzinach jej dziecka tak bardzo elektryzowały internautów.

Ostatnio młoda mama postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami pewnym przemyśleniem. Jak bardzo zmieniła się jej sylwetka? Czy jeansy sprzed kilku miesięcy będą już pasować? Do zdjęcia, na którym odsłoniła ciało po ciąży, dodała uroczy komentarz. 

Aleksandra Domańska w bieliźnie. Internauci komentują

Reklama

Zdjęcie, na którym widzimy Aleksandrę Domańską w pomarańczowej bieliźnie i niedopiętych spodniach, wywołało niemałe poruszenie w sieci. Aktorka rozbawiła wielu internautów, a przede wszystkim inne mamy, które doskonale znają sytuację, o której napisała 32-latka.

"A ja bym dorzuciła, że często to nie naiwność, a niewinność. Piękna jesteś, Oleńko, niesamowicie."

"Świetnie wyglądasz, jest uśmiech, a więc jest dobrze" - komentowały fanki.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy