O mnie się nie martw
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 10024
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Aleksandra Domańska urodziła! Podzieliła się z fanami pierwszymi zdjęciami z pociechą

Aleksandra Domańska znana widzom m.in. dzięki roli w serialu "O mnie się nie martw", właśnie została mamą! Aktorka opublikowała na Instagramie intymny kadr, na którym widać, jak karmi swoją pociechę piersią. Pod czarno-białym zdjęciem zamieściła wzruszający wpis.

Aleksandra Domańska urodziła. "Najdroższa najbliższa i nieznajoma"

Aleksandra Domańska została mamą. Aktorka, którą widzowie z pewnością pamiętają z takich produkcji, jak m.in.: "O mnie się nie martw", "Podatek od miłości", "Po prostu przyjaźń", "(Nie)znajomi", "Mecenas Porada" czy "Volta" urodziła. 32-latka podzieliła się z fanami wyjątkowym kadrem. Intymne ujęcie pokazuje intymny moment, w którym wzruszona trzyma w ramionach i karmi piersią swoją pociechę. Do zdjęcia dołączyła poruszający komentarz.

Reklama

Aleksandra Domańska z pociechą. Kadr z karmienia piersią poruszył fanów

Aleksandra Domańska należy do grona osób publicznych, które niezwykle cenią sobie prywatność. Wprawdzie udziela się w mediach społecznościowych, jednak ważnymi informacjami z życia dzieli się w wybranym przez siebie czasie i na swój sposób. Tak było też z radosną nowiną o ciąży, którą przekazała stosunkowo niedawno.

Teraz w sieci opublikowała niezwykłe zdjęcie. Czarno-biały kadr, na którym widzimy ją razem z dzieckiem, opatrzyła komentarzem, który poruszył internautów.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Domańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy