Kowalscy kontra Kowalscy
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 452
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Serial powraca na antenę Polsatu!

Nowe wątki, nowi bohaterowie i mnóstwo powodów do śmiechu! Jak zapowiadają twórcy – drugi sezon przygód niepoprawnie zabawnych Kowalskich to jeszcze większa porcja doskonałego humoru podana w aktorsko mistrzowskim stylu! Premierowe odcinki II sezonu serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” od 5 marca w każdą sobotę o godz. 20.05!

"Kowalscy kontra Kowalscy": Wiosną w Polsacie

"Kowalscy kontra Kowalscy" powracają na antenę Polsatu z jeszcze większą liczbą wpadek, zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czym tym razem rozbawią nas do łez najpopularniejsi Kowalscy w Polsce: Piotr (Piotr Adamczyk), Anna (Marieta Żukowska), Jadźka (Katarzyna Kwiatkowska), Heniek (Wojciech Mecwaldowski), Janek (Patryk Cebulski), Nikodem (Jakub Zdrójkowski) i Zenon (Paweł Wawrzecki)?

Reklama

Do obsady "Kowalscy kontra Kowalscy" dołączył Jerzy Bończak. Aktor wcieli się w ojca Anny (Marieta Żukowska). Jego nagła wizyta wystawi na prawdziwą próbę relacje w rodzinach Kowalskich. Dużą rolę w życiu bohaterów odegrają także: Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka), Diana (Martyna Solska) oraz Albert (Przemysław Bluszcz). Nie zabraknie postaci, znanych z I sezonu serialu, granych przez Wiktorię Gąsiewską, Mikołaja Cieślaka i Joannę Orleańską.

Serial w reżyserii Okiła Khamidova został wyprodukowany przez Polot Media.

"Kowalscy kontra Kowalscy": Sezon 2.

Spotykamy się z ulubionymi bohaterami bezpośrednio po wydarzeniach, które śledziliśmy w pierwszym sezonie. Piotr (Piotr Adamczyk) w wyniku przegranej w karty traci dom i salon samochodowy. Aby zachować twarz i szacunek w oczach rodziny - szczególnie Anny (Marieta Żukowska), robi wszystko, by prawda nie wyszła na jaw. Nawet jeśli musi się to odbyć kosztem czarnej owcy w rodzinie - Henryka (Wojciech Mecwaldowski)!

Niestety zarówno Albert (Przemysław Bluszcz), na rzecz którego Kowalski przegrał swój majątek, jak i była ukochana Laura (Anna Czartoryska) nie ułatwiają życia Piotrowi. W wyniku splotu różnych okoliczności konieczna jest natychmiastowa przeprowadzka z luksusowej wilii... do mało komfortowej chatki na wsi! Brak bieżącej wody czy toalety to kropla w morzu komplikacji, jakie spadną na Kowalskich. Ale od czego jest rodzina?! No właśnie... Zaplątany w piętrzących się kłamstwach Piotr stanie przed koniecznością wyjawienia bolesnej prawdy, w wyniku czego on sam stanie się wyrzutkiem...

Obiektami młodzieńczych westchnień Janka (Patryk Cebulski) i Nikodema (Jakub Zdrójkowski) są Ela (Wiktoria Gąsiewska) i Diana (Martyna Solska). Nikodem mimo młodego wieku musi wykazać się dojrzałością i odpowiedzialnością. Z kolei Janek - w typowy dla siebie sposób - już wkrótce dokona wyborów, po których włosy staną dęba wszystkim członkom rodziny...

"Kowalscy kontra Kowalscy": Gdzie i kiedy oglądać?

Dwa premierowe odcinki "Kowalscy kontra Kowalscy" od 5 marca w Polsacie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Kowalscy kontra Kowalscy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy