Stranger Things
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 341
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Jamie Campbell Bower cytuje kultowe kwestie głosem Vecny

Świat oszalał na punkcie Jamiego Campbell Bowera, a to za sprawą jego zachwycającego występu w najnowszym sezonie "Stranger Things". Aktor zagrał Vecnę, serialowego złoczyńcę. W programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon" opowiedział o przygotowaniach do roli.

Jamie Campbell Bower, który w czwartym sezonie "Stranger Things" wcielił się w postać Vecny, pojawił się w "The Tonight Show with Jimmy Fallon" i opowiedział o pracochłonnej przemianie w postać.

Aktor szczegółowo opisał swoją ośmiogodzinną rutynę makijażu protetycznego i sposób, w jaki udoskonalił niepowtarzalny głos postaci. 

Jamie Campbell Bower czerpał inspirację od najbardziej znanych złoczyńców w historii kina, takich jak Freddy Krueger z "Koszmar z ulicy Wiązów", czy Pinhead z "Hellraisera". Podkreślił, że miał tylko dwa miesiące na przygotowanie się przed pierwszą próbą czytaną.

"Stranger Things": Jamie Campbell Bower dał Vecnie swój prawdziwy głos

Reklama

Nie wszyscy fani wiedzą, że głos Vecny to prawdziwy głos Jamiego. Prowadzący "The Tonight Show with Jimmy Fallon" poprosił aktora, aby dla publiczności powiedział parę zdań wydając ten charakterystyczny dźwięk. Jego zadaniem było wymyślenie kwestii, których Vecna by nigdy nie powiedział.

Najpierw Jamie Campbell Bower odtworzył deklarację Julii Roberts z komedii romantycznej "Notting Hill": 

Potem przyszedł czas na ikoniczną scenę z "Titanica", w której Rose prosi Jacka, aby "narysował ją jak jedną z jego francuskich dziewczyn". To nie koniec. Bower głosem Vecny zacytował także tekst piosenki Lizzo "About Damn Time". Zobaczcie sami!

Zobacz też:

"Stranger Things": Do sprzedaży trafią T-shirty i bluzy Metalliki i Hellfire Club

"Stranger Things" na czele? Znamy najpopularniejszy serial Netfliksa

"Stranger Things": Ruszyły prace nad 5. sezonem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Stranger Things
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy