Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things": Ruszyły prace nad 5. sezonem

Właśnie ruszyły prace nad piątym, a zarazem ostatnim sezonem "Stranger Things". Jest już pierwsze zdjęcie.

Na Twitterowym profilu scenarzystów "Stranger Things" właśnie pojawiło się zdjęcie zapowiadające rozpoczęcie prac nad piątą serią produkcji. Widzimy na nim tablicę z logiem finałowego sezonu oraz podpis "Dzień 1".

"Stranger Things": O czym będzie piąty sezon?

Przypomnijmy, że twórcy serialu "Stranger Things", czyli bracia Matt i Ross Dufferowie w rozmowie z Variety zapowiedzieli, że w piątym sezonie widzowie mogą się spodziewać zamknięcia wątku Drugiej Strony.

"Jedyną rzeczą, w którą nie zagłębiamy się do końca w drugiej części [4. sezonu], jest mitologia Drugiej Strony. Dajemy wskazówki na ten temat i i jestem pewny, że ktoś na Reddicie będzie w stanie poskładać to do kupy. Ale wiele z tych odpowiedzi dotyczących Drugiej Strony jest tak naprawdę tym, na czym opiera się 5. sezon" - powiedział Ross Duffer.

Reklama

"Stranger Things 5": Kiedy premiera?

Jeśli chodzi o czwarty sezon "Stranger Things" to fani musieli wykazać się dużą dozą cierpliwości. Na szczęście już teraz wiadomo, że piąta odsłona produkcji ma zadebiutować w połowie 2024 roku.

"Jestem pewien, że zrobimy przeskok w czasie. Idealnie byłoby, gdybyśmy nakręcili [sezony 4 i 5] równolegle, ale nie było na to sposobu. To wszystko to dyskusje, które będziemy prowadzić z naszymi scenarzystami, kiedy zaczniemy prace w pokoju [scenarzystów] (...)" powiedział Ross Duffer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama