Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 187
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things" na czele? Znamy najpopularniejszy serial Netfliksa

Od miesięcy czwarty sezon "Stranger Things" należy do najchętniej dyskutowanych tematów tego roku. Czy jednak kolejnej odsłonie produkcji braci Duffer udało się pobić rekord "Squid Game", dzięki czemu jest już najpopularniejszym serialem w historii Netfliksa?

Kilka dni temu na profilu scenarzystów "Stranger Things" na Twitterze pojawiło się zdjęcie zapowiadające rozpoczęcie prac nad piątą serią produkcji. Widzimy na nim tablicę z logiem finałowego sezonu oraz podpis "Dzień 1".

Zanim jednak nastąpi premiera ostatniej serii kultowej produkcji, która zapowiedziana została na połowę 2024 roku, Netflix podsumowuje osiągnięcia tegorocznej odsłony serialu.

"Stranger Things 4": "Squid Game" miało lepszy wynik

Według danych streamingowego giganta, w pierwszych 28 dniach na platformie czwarty sezon "Stranger Things" mógł poszczycić się wyświetleniami wynoszącymi 1,352 miliarda godzin.

Reklama

To suma, którą łącznie uzyskały pierwsza i druga część sezonu. Przypomnijmy, że dwa ostatnie odcinki show trafiły na Netfliksa 1 lipca.

Był to najlepszy wynik spośród wszystkich sezonów "Stranger Things". Czwarta odsłona produkcji została również najczęściej oglądanym serialem anglojęzycznym platformy. Drugich na liście "Bridgertonów" wyprzedziła aż o 696 milionów godzin.

Jednocześnie wynik ten nie był w stanie przebić innego hitu Netfliksa - "Squid Game". Ten w ciągu pierwszych 28 dni na platformie zanotował aż 1,7 miliarda przestreamowanych godzin.

Taki wynik spowodował oczywiście, że powstanie drugi sezon produkcji w reżyserii Hwanga Dong-hyuka. Jego data premiery nie jest jeszcze znana.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL