Reklama

"Squid Game": Gra w prawdziwym życiu?! Zwycięzca zgarnął sporą sumę

456 śmiałków zmierzyło się w prawdziwym "Squid Game". Na szczęście bez ofiar śmiertelnych. Zwycięzca turnieju zorganizowanego przez znanego twórcę internetowego. Do wygrania było 456 tysięcy dolarów.

"Squid Game" w rzeczywistości?

MrBeast dokładnie odwzorował pomieszczenia znane z serialu i zaprosił chętnych do wzięcia udziału w grze. Choć w niektórych konkurencjach zmieniono zasady, to większość rozgrywała się tak, jak te w produkcji Netflixa. Po rozegraniu czterech konkurencji, aby pozbyć się większości graczy, wprowadzono dodatkową.

W finale uczestników zaproszono do zabawy w odpowiednik gry gorące krzesła. Zwycięzca "prawdziwego" "Squid Game" wygrał 456 tysięcy dolarów. Produkcja "gry" kosztowała 3,5 mln dolarów. Zmagania uczestników można obejrzeć na YouTube.

"Squid Game": Wielki sukces serialu

Serial opowiada o losach śmiałków, którzy postanowili wziąć udział w grze, mającej zmienić ich życie. Ogromna, bo licząca ponad 450 osób, grupa uczestników, borykających się z problemami finansowymi, zostaje wywieziona na wyspę, by tam zawalczyć o nagrodę główną i zmienić swoje życie.

Reklama

"Squid Game": O czym jest serial?

Serial opowiada o losach śmiałków, którzy postanowili wziąć udział w grze, mającej zmienić ich życie. Ogromna, bo licząca ponad 450 osób, grupa uczestników, borykających się z problemami finansowymi, zostaje wywieziona na wyspę, by tam zawalczyć o nagrodę główną i zmienić swoje życie. Areną zmagań jest pokaźnych rozmiarów, tajny kompleks, w którym odbywają się zawody, czyli seria gier dla dzieci. Stawka jest ogromna - dzięki zwycięstwu wszelkie problemy uczestnika mogą bezpowrotnie zniknąć.

Zobacz też:

Zapowiedzi seriali Marvela. Nie tylko "Hawkeye"

Jeremy Renner chciał zerwać kontrakt z Marvelem

Gina Carano straciła pracę przez skandal

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Squid Game | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL