Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 3068
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Ponad 5 milionów widzów w premierowym paśmie

Dwunasty sezon hitu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oglądało w Czwórce ponad 5 milionów widzów w pasmie premierowym, a uwzględniając także emisje w pasmach powtórkowych - prawie 6,3 mln (liczba widzów, którzy obejrzeli co najmniej połowę odcinka).

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Czwórka zyskuje na popularności

W premierowym paśmie dawało to Czwórce udziały w rynku na poziomie 7,7% w grupie wszystkich badanych.  W grupie komercyjnej udziały serialu wyniosły 6,5% (SHR All 16-59), a wśród młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia przekroczyły 8,2% (SHR All 16-29).

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": Najchętniej ogądany odcinek

W paśmie emisji "Sprawiedliwych..." - od poniedziałku do czwartku o godz. 20 - Czwórka była czwartą najchętniej oglądaną stacją w Polsce w grupie 4+, natomiast w grupie 16-29 plasowała się na trzecim miejscu. Odcinkiem o najwyższej średniej minutowej widowni - 1,16 mln osób - był odcinek wyemitowany 23 marca, a najwyższe w tym sezonie udziały w rynku - 9,3% (SHR All 4+) - odcinek wyemitowany 19 maja. W grupie 16-29 rekordowy w tej serii wynik -  14% (SHR All 16-29) - padł 7 kwietnia.

Reklama

"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny": 13. sezonu produkcji

Jesienią Czwórka wyemituje 13. już sezon przebojowej produkcji o wrocławskich śledczych z wydziału dochodzeniowego dowodzonego przez naczelnika Kubisa, w rolę którego wciela się Marek Włodarczyk. Zdjęcia do nowych odcinków "Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego" rozpoczną się w połowie czerwca.

Zobacz też:

Jan Englert miał uwieść piękną Włoszkę! Zlecił mu to znany reżyser

"M jak miłość": Koszmar po wakacjach. Franka pozostawi testament?!

Jacek Kurski zostanie zwolniony? Chce tego Andrzej Duda!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama