M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 391551
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Koszmar po wakacjach. Franka pozostawi testament?!

Nowy odcinek "M jak miłość" pojawi się w telewizji dopiero za... kilka miesięcy! Wszystko za sprawą rozpoczynającej się właśnie wakacyjnej przerwy w emisji. By osłodzić widzom czekanie producenci opublikowali materiał zapowiadający nowe odcinki. Już wiadomo, że bohaterów serialu czeka wiele pełnych emocji chwil. Osobista tragedia czeka m.in. Frankę.

"M jak miłość": Co wydarzy się po wakacjach?

We wtorek, 31 maja, TVP wyemitowała ostatni odcinek serialu przed wakacjami. Fani serialu na kilka miesięcy będą musieli pożegnać się ze swoimi ulubionymi bohaterami, jednak produkcja przygotowała dla nich małą niespodziankę. W ostatnim odcinku kulis serialu gwiazdy postanowiły zdradzić co nieco na temat powakacyjnych epizodów i zmian, jakie czekają na ich bohaterów. Z zapowiedzi aktorów wynika, że będzie się działo!

W ostatnich odcinkach przed wakacjami druzgoczące wiadomości usłyszała Franka. Kobieta pragnie zajść w ciążę, niestety z powodu endometriozy graniczy to z cudem. Do tego dostała wiadomość od Marty i Karola Lewickich, którzy nie chcą, by utrzymywała kontakt z synem. A gdy zespół Gutowskiego dostaje zaproszenie do USA, dziewczyna postanawia polecieć do Ameryki, by odnaleźć swoje dziecko. Zduńska cały czas ukrywa jednak swoje problemy przed Pawłem. Ten wyczuwa, że coś ją gnębi i coraz bardziej się tym niepokoi.

Reklama

- Dużo się działo w tym sezonie. Franka przeżyła i te dobre, ale też ostatnio coraz bardziej smutne i trudne momenty. Co do zasady nie boi się zmian i lubi, jak w jej życiu dużo się dzieje ale problemy, które pojawiły się na horyzoncie są dużym wyzwaniem dla niej i dla Pawła - mówiła Dominika Kachlik w kulisach serialu. W zapowiedzi widać kopertę z napisem "otworzyć tylko w razie mojej śmierci". Franka zostawi ją przed swoim wyjazdem do Stanów w celu odnalezienia syna. 

- Paweł, ja sobie nie umiem z tym poradzić - powie załamana kobieta swojemu mężowi. Co kryje się za jej przerażającymi słowami? Czy w nowych odcinkach dojdzie do tragedii?

"M jak miłość": To koniec! Serial znika z anteny! Kiedy nowe odcinki?

Kiedy nowe odcinki "M jak miłość" w TVP? Co zamiast?

Przerwa w emisji "M jak miłość" oznacza, że fani produkcji będą musieli zadowolić się powtórkami; te są dostępne m.in. w Internecie - na platformie TVP VOD. Także telewizyjni nadawcy na czas wakacji nie pozostawią odbiorców bez alternatyw. Z programu telewizyjnego wynika, że TVP 2 w miejsce "M jak miłość" i "Barw szczęścia" (które również powrócą do TV po wakacjach) planuje emisje ciekawych filmów. W poniedziałek 6 czerwca widzowie będą mogli obejrzeć dzieło "Lato w Grecji" (godz. 20:10), a we wtorek 7 czerwca - film "Ślepy traf" (godz. 20:10).

"M jak miłość": Konsekwencje zdrady. Co wydarzy się po wakacjach?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: "M jak miłość" po wakacjach
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy