Sherlock Sherlock
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 138
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sherlock": Powstanie piąty sezon? Scenariusz powstanie jak aktorzy będą mieli czas

Licząca cztery sezony uwspółcześniona wersja przygód Sherlocka Holnesa przyniosła międzynarodową sławę występującemu w roli głównej Benedictowi Cumberbatchowi. Od emisji serialu minęło już jednak sześć lat i nic nie wskazuje na to, aby słynny detektyw miał powrócić. Twórca tej produkcji wyjawił właśnie powód tego stanu rzeczy. Steven Moffat zapewnił też, że zacznie pisać scenariusz piątego sezonu, jeśli tylko usłyszy, że występujący w rolach głównych Cumberbatch i Martin Freeman zgodzą się w nim zagrać.

Dotychczasowa przygoda "Sherlocka" z małym ekranem zakończyła się odcinkiem zatytułowanym "The Final Problem" ("Ostateczny problem"), w którym Sherlock Holmes zmierzył się ze swoim odwiecznym wrogiem Jimem Moriartym, a także ze swoją niecną siostrą. Widzowie obejrzeli go niemal równo sześć lat temu - 15 stycznia 2017 roku.

Steven Moffat: Napisze scrnariusz w jednej chwili

Od tamtej pory niezliczona rzesza fanów czeka na to, by ponownie zanurzyć się w świat kryminalnych zagadek współczesnego Londynu razem z detektywem Sherlockiem Holmesem i jego wiernym druhem, doktorem Watsonem. Dobrych wiadomości nie ma dla nich jednak twórca tej produkcji.

Reklama

Promował w nim swoją debiutancką sztukę "The Unfriend", która czeka na premierę na West Endzie. Spektakl reżyseruje inny twórca "Sherlocka", Mark Gatiss, a w obsadzie jest inna gwiazda tego serialu, Amanda Abbington.

Steven Moffat: Powstanie kontynuacja "W zamknięciu"?

W czasie porannego spotkania na antenie stacji BBC Moffat zdradził też, że toczy wstępne rozmowy w sprawie kontynuacji jego najnowszego serialu zatytułowanego "W zamknięciu". Początkowo nie miał on dużej oglądalności, jednak z czasem udało mu się poprawić ten wynik. Stąd szansa na to, że ta netfliksowa produkcja ze Stanleyem Tuccim i Davidem Tennantem w rolach głównych doczeka się ciągu dalszego.

Zobacz też:

"Sexify 2": Maria Sobocińska powraca w serialu Netfliksa. Talent ma we krwi

"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": Netflix pokazał kadr z młodą Lady Danbury!

"Tajemnice Smallville": Powstanie nowa wersja serialu? Stanowcze słowa twórców

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Sherlock | ​Benedict Cumberbatch | Martin Freeman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy