Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 440
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sexify 2": Maria Sobocińska powraca w serialu Netfliksa. Talent ma we krwi

Ma 28 lat i zrobiło się o niej głośno, gdy zagrała w kontrowersyjnym serialu Netfliksa. Maria Sobocińska powraca jako Paulina w drugim sezonie "Sexify". Aktorka talent ma we krwi - jej mamą jest Hanna Mikuć znana z kultowych polskich produkcji, takich jak "Seksmisja", czy z seriali m.in. "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

O urodzonej w 1994 roku Marii Sobocińskiej zrobiło się głośno za sprawą filmu "Pan T.". Za rolę maturzystki Dagny została nominowana do Orłów 2020 w kategorii najlepsza główna rola kobieca. Maria Sobocińska jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. 

Na ekranie zadebiutowała w 2016 roku filmem "Wołyń". Od tamtej pory regularnie pojawia się na ekranie. Oglądaliśmy ją także w serialu "Stulecie Winnych", gdzie zagrała Zosię, mieszkankę Brwinowa i byłą narzeczoną Damiana. Pojawiła się także w serialu "Kruk. Jak tu ciemno" i "Behawiorysta". 

Reklama

Dopiero udział w kontrowersyjnym serialu "Sexify" Netfliksa zapewnił jej rozpoznawalność. Wschodząca gwiazda kina wdała się w mamę, aktorkę Hannę Mikuć, nie tylko w kontekście zawodu, który wybrała. Gołym okiem widać, że wyglądają jak siostry.

Jej ojcem jest nieżyjący już operator filmowy - Piotr Sobociński (za zdjęcia do filmu "Trzy kolory. Czerwony" uzyskał nominację do Oscara). Maria jest wnuczką legendarnego Witolda Sobocińskiego oraz aktorów Wandy Chwiałkowskiej i Bohdana Mikucia. 

Maria zdecydowała się jednak pójść w ślady matki, za to ścieżkę ojca wybrali bracia.

"Sexify": Maria Sobocińska gwiazdą serialu Netfliksa

Pierwszy sezon "Sexify" szturmem podbił serca widzów. Zaraz po premierze serial znalazł się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych produkcji Netfliksa. Polska opowieść o seksie, przyjaźni i młodym pokoleniu zyskała jednak nie tylko sympatię polskich widzów. Serial trafił na listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich, między innymi we Włoszech, Indiach, Egipcie i Dominikanie.

W serialu Natalia, Paulina i Monika tworzą aplikację, która ma pomóc im wygrać międzyuczelniany konkurs i być odpowiedzią na potrzeby ich rówieśników. Praca nad projektem pomaga im odkryć siebie i swoją siłę - dziewczyny stają się pewne siebie i niezależne. W rolę ekranowej Pauliny wcieliła się właśnie Maria Sobocińska. 

"Sexify 2": Od 11 stycznia na Netfliksie

Widzowie na całym świecie zachwycili się "Sexify" i śledzili losy Natalii, Pauliny i Moniki. Już 11 stycznia "Sexify" wraca z nowym sezonem, a Netflix udostępnił zwiastun oraz pierwsze zdjęcia, które zapowiadają zaskakujący zwrot akcji w osobistych i zawodowych przygodach głównych bohaterek.

Mimo przegranej w konkursie na najlepszy start-up, dziewczyny nie mają zamiaru się poddawać i dalej pracują nad apką. Mają wszystko, czego można  potrzebować do jej stworzenia - świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje. 

W drugim sezonie dowiemy się, że przyszłość startupu wisi na włosku, a jedynym ratunkiem jest zbadanie i zrozumienie męskiej perspektywy na sprawy seksu i poszerzenie grupy użytkowników aplikacji. Natalia, Paulina i Monika muszą znaleźć złoty środek między swoim burzliwym życiem osobistym, ostro grającą konkurencją i wymagającą inwestorką, aby tym razem osiągnąć sukces.

W głównych rolach powracają: Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska. Ponownie partnerują im: Jan  Wieteska, Piotr Pacek, Kamil Wodka, Sebastian Stankiewicz, Cezary Pazura, Bartosz Gelner, Wojciech Solarz, Rafał Dziwisz i Magdalena Grąziowska. W drugim sezonie do obsady "Sexify" dołączyli Izabela Kuna, Dobromir Dymecki oraz Nikodem Rozbicki.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sexify

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy