"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": Netflix pokazał kadr z młodą Lady Danbury!

Fanów serii z pewnością ucieszy najnowsza fotografia pochodząca z produkcji "Queen Charlotte: A Bridgerton Story". Kadr przedstawia młodą Lady Danbury, graną przez Arsemę Thomas w nadchodzącym prequelu Bridgertonów.

Oparty na motywach powieści, której współautorką jest Shonda Rhimes, serial "Queen Charlotte" poświęcony będzie tytułowej postaci, którą zagrała India Amarteifio. W "Bridgertonach" w postać tę wcieliła się Golda Rosheuvel. Wśród postaci serialowego spin-offu nie zabraknie też lady Danbury, którą w "Bridgertonach" grała Adjoa Andoh. Młodą lady zagra Arsema Thomas. To właśnie ją można zobaczyć na pierwszej fotografii z serialu.

Reklama

Jak opisuje portal "Variety", grana przez Arsemę Thomas lady Agatha Danbury wykorzysta koronację Charlotte, aby dostać się do towarzyskiej socjety, będąc wciąż pod kuratelą swojego o wiele starszego męża. Ma doskonałe rozeznanie w podzielonej niegdyś scenie społecznej, do tego dobrze zna zawiłości instytucji małżeństwa, dzięki czemu staje się przewodniczką nowej królowej. Jednocześnie udaje jej się odnaleźć swój własny głos. 

"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": Pierwsze spojrzenie na serial

"Odmawia pan pomocy panience w opałach" - słyszymy w pierwszym materiale filmowym promującym prequel "Bridgertonów". Jak wyglądał romans, który dał początek wydarzeniom znanym z serialu? 

Scenarzystką "Queen Charlotte: A Bridgerton Story" będzie Shonda Rhimes. Fabuła prequela będzie osnuta wokół losów, miłości i małżeństwa Charlotte (India Amarteifio) i króla Jerzego (Corey Mylchreest). W serialu zostanie również przedstawiona historia zmian społecznych, które stworzyły świat socjety "Bridgertonów".

Obsadę uzupełniają: Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton), Michelle Fairley (księżniczka Augusta), Sam Clemmett (młody Brimsley), Richard Cunningham (Lord Bute), Tunji Kasim (Adolphus), Rob Maloney (królewski doktor), Cyril Nri (Lord Danbury), Freddie Dennis (Reynolds) i Hugh Sachs (Brimsley w podeszłym wieku).

"Bridgertonowie": Cykl książek

Seria "Bridgertonowie" składa się z dziewięciu tomów, z których każdy poświęcony jest jednemu z ośmiorga bohaterów. Opowieść zaczynamy od poznania losów Daphne (Phoebe Dynevor) oraz Simona (Rege-Jean Page), którzy byli bohaterami pierwszego sezonu, Kate (Simone Ashley) i Anthony (Jonathan Bailey) - drugiego. W centrum trzeciej serii znajdą się perypetie Penelopy (Nicola Coughlan) oraz Colina (Luke Newton).

swiatseriali/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama