Rojst

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 43
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rojst. Millenium": Szykuje się kolejny hit Netfliksa? Oczekiwania będą ogromne

Andrzej Seweryn podzielił się z fanami filmikiem z planu "Rojsta" i podziękował za rolę Wanycza. Czy to oznacza, że premiera trzeciej odsłony "Rojsta" już wkrótce? Daty premiery jeszcze nie znamy, ale wiele fanów seriali z zapartym tchem czeka na kolejny rozdział tej opowieści.

Pierwsze oficjalne potwierdzenie (wraz z nowym zdjęciem z planu) realizacji  trzeciej serii "Rojsta" pojawiło się na kanałach społecznościowych polskiego Netfliksa we wrześniu 2022 roku. Z kolei ostatnio Andrzej Seweryn podzielił się z obserwującymi go fanami na Instagramie informacją, że na planie padł ostatni klaps. Czy nowa odsłona "Rojsta" okaże się takim samym sukcesem jak dwie poprzednie części serialu"Wielka Woda"?

Reklama

"Rojst": Co wiemy o trzeciej odsłonie?

Akcja pierwszego sezon serialu "Rojst" rozgrywała się w latach 80. Jej głównymi bohaterami była dwójka dziennikarzy "Kuriera Wieczornego" - Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) i Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), którzy podjęli się rozwikłania zagadki tajemniczego morderstwa i dwóch samobójstw.  

Drugi sezon rozgrywał się w 1997 roku we Wrocławiu. Do powracających w tym sezonie Zarzyckiego i Wanycza dołączyła Anna Jass (Magdalena Różczka) oraz Adam Mika (Łukasz Simlat).

O fabule trzeciego "Rojsta" nie wiadomo zbyt wiele. Można się jedynie domyślać, że Dawid Ogrodnik powróci w roli dziennikarza Piotra Zarzyckiego i będzie rozwiązywał nową zagadkę kryminalną. Pierwszy sezon był osadzony w latach 80., drugi w latach 90., więc można spekulować, że fabuła trzeciego będzie miała miejsce na początku XXI wieku.

Andrzej Seweryn. Ostatni dzień zdjęciowy?

Andrzej Seweryn zamieścił na Instagramie filmik z ostatniego dnia na planie. Aktora, którego w zeszłym tygodniu uhonorowano Orłem za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "ŚUBUK", pożegnano brawami.

"Ostatni dzień zdjęciowy trzeciego sezonu "Rojsta"-"MILLENIUM". Żegnaj Wanycz ! Wcieliłem się w tę postać z radością. Dziękuję reżyserowi, Jankowi Holoubkowi i całej wspaniałej ekipie, prawdziwych profesjonalistów, cudownych ludzi, za tę piękną pięcioletnią podróż. Do zobaczenia!"

"Rojst. Millenium": Będzie kolejny hit Netfliksa?

Czy nowa odsłona "Rojsta" będzie równie udana jak poprzednie części? Druga odsłona serialu została nagrodzona Orłem w kategorii najlepszy filmowy serial fabularny w 2022 roku. 6 marca 2023 Jan Holoubek ponownie sięgnął po to wyróżnienie - tym razem za "Wielką Wodę". Choć nie znamy daty premiery "Rojst. Millenium", to oczekiwania z pewnością będą ogromne.

Zobacz też:

"Wielka Woda": Produkcja Netfliksa nagrodzona! Najlepszy filmowy serial fabularny

"The Windsors": Komediowy serial sparodiuje koronację Karola III

Maite Perroni: Była królową telenowel, teraz została gwiazdą Netfliksa               

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Seweryn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy