Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 472
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Maite Perroni: Była królową telenowel, teraz została gwiazdą Netfliksa

Meksykański serial "Triada" to niespodziewany hit Netfliksa. Produkcja, która zadebiutowała na platformie 22 lutego, jest obecnie najchętniej oglądanym serialem serwisu w Polsce. W potrójnej roli wystąpiła w nim była Królowa Telenowel - 39-letnia Maite Perroni.

"Triada": O czym opowiada serial Netfliksa?

Perroni wciela się w "Triadzie" w ekspertkę kryminalistyki, która towarzysząc umierającej kobiecie, dowiaduje się, że zna ona jej imię. Na dodatek denatka wygląda na jej sobowtórkę. Wyniki testów DNA zmuszają matkę kobiety do wyznania prawdy. Okazuje się, że zabita kobieta była jej biologiczną siostrą. Co więcej - główna bohaterka ma jeszcze jedną siostrę.

Serial "Triada" jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Mimo iż twórcy nie precyzują, jaka autentyczna historia stoi za pomysłem na "Triadę", w 2018 roku na Netfliksie pojawił się dokumentalny serial "Bliscy nieznajomi" - historia jednojajowych trojaczków rozdzielonych przy porodzie w imię kontrowersyjnego badania naukowego, którzy o swoim istnieniu dowiedzieli się jako 19-latkowie.

Reklama

Z kolei w 2013 roku miała premiera polskiego filmu "Oszukane" - opartej na faktach historii sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, które dowiadują się o swoim istnieniu już jako nastolatki. W głównych rolach oglądaliśmy siostry Karolinę i Paulinę Chapko.

Za reżyserię "Triady" odpowiada Leticia López Margalli, która ma na koncie meksykański serial "Mroczne pożądanie". Była to najpopularniejsza latynoamerykańska produkcja Netfliksa. 

Jedną z gwiazd serialu była Maite Perroni, która w "Triadzie" zagrała potrójną rolę - wciela się w każdą z sióstr.

Na ekranie oglądamy ją też w rozbieranych sekwencjach.

"Nie boję się śmiałych scen. Nie chcę jednak brać udziału w produkcji tylko po to, aby pojawić w takiej scenie. W Meksyku mam dużo ciekawych propozycji i ról do zagrania. Nie będę szukała nowych wyzwań za wszelką cenę" - powiedziała Perroni.

Maite Perroni: Była królową telenowel

Meksykańska aktorka i piosenkarka zyskała popularność w 2004 roku jako członkini popowej grupy RBD.

W tym samym roku Perroni rozpoczęła aktorską karierę, występując w szeregu telewizyjnych produkcji. Największą popularność przyniósł jej serial "Rebelde", w którym wcieliła się w postać Guadelupe "Lupity" Fernandez - nastolatki z nizin społecznych, która otrzymuje możliwość studiowania na prestiżowej uczelni.

Pięć lat później telewizja Univision przyznała jej tytuł Królowej Telenowel.

Już wtedy była pierwszą Latynoską, która otrzymała wzorowaną na niej lalkę Barbie

W 2012 roku artystka podpisała kontrakt z Warner Music Group, rok później miał premierę jej debiutancki album "Eclipse de Luna".

Uroda Meksykanki została doceniona w 2016 roku, kiedy znalazła się na liście 100 Najpiękniejszych Twarzy publikowanych przez TC Chandler. Przez pięć lat była jedyną Meksykanką w zestawieniu. Perroni przez osiem lat z rzędu znajdowała się również na liście 50 Najpiękniejszych Ludzi na Świecie publikowanych przez hiszpańskojęzyczną edycję magazynu "People".

Maite Perroni jest w ciąży. Kto jest ojcem dziecka?

O skali popularności Perroni świadczą zasięgi jej mediów społecznościowych. Artystka ma 13 milionów fanów na Facebooku, na Instagramie śledzi ją zaś 11,8 milionów użytkowników. 

Od kilku lat Perroni mieszka w Los Angeles. W latach 2013-20 była związana z producentem muzycznym Koko Stambukiem. Od kilku miesięcy jest żoną producenta muzycznego Andrésa Tovara. 

Na początku 2023 roku artystka poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy