Rodzina na Maxa

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Anna Smołowik o różnicy wieku w serialu! "Miłość nie zna metryki"

"Rodzina na Maxa" trafi na antenę Polsatu 4 marca. W nowym serialu o miłości i rodzinie w głównych rolach zobaczymy Nikodema Rozbickiego i Annę Smołowik. Co aktorka opowiedziała nam o tej produkcji? Sprawdźcie!

W serialu "Rodzina na Maxa" Anna Smołowik wciela się w Karolinę, matkę trójki dzieci, która zakochuje się w młodszym od siebie Maksie (Nikodem Rozbicki). Choć ani rodzina, ani środowisko nie patrzą przychylnie na ten związek, to para zamierza walczyć o swoją miłość bez względu na wszystko.

Reklama

Co na temat związku Karoliny i Maksa sądzi Anna Smołowik?

- Wbrew temu, co mówi otoczenie i co mówią nasze przyjęte zwyczaje, to jest historia rodziny - przede wszystkim dwójki głównych bohaterów, Karoliny i Maxa, którzy zakochują się w sobie. Jedyny problem, jaki tam jest, to różnica wieku, która ich dzieli. Karolina jest starsza i to może nawet nie jest problemem, tylko ona ma już ułożone życie. Ma trójkę dzieci, mieszka z byłą teściową i nagle pojawia się miłość - opisuje fabułę serialu "Rodzina na Maxa" gwiazda serialu Anna Smołowik.

- Młody chłopak, który dopiero wkracza w dorosłość i zakochuje się w niej, a ona zakochuje się w nim. Świat na zewnątrz trochę to neguje i mówi, że to się nie uda, że to jest chwilowe, że to jest niemożliwe, że to jest nietypowe. Troszkę utrudniają im to bycie ze sobą i o tym jest ta historia. Fajne jest to, że oni są bardzo odważni w tej walce o miłość.

Zobacz też: "Rodzina na Maxa": Nikodem Rozbicki w przebojowym serialu Polsatu! Aktor zdradza szczegóły

Anna Smołowik: O przełamywaniu stereotypów w "Rodzinie na Maxa"

Czy serial "Rodzina na Maxa" pomoże inaczej spojrzeć na postrzeganie związków z dużą różnicą wieku? W szczególności takich, w których to kobieta jest starsza od mężczyzny?

- Mam nadzieję, że tak. Jest tak przyjęte, że najczęściej to mężczyzna jest starszy od kobiety, a nie w drugą stronę, że te związki z różnicą wieku, gdzie kobieta jest starsza zdarzają się rzadziej. Może się po prostu o nich nie mówi, bo są właśnie negowane? (...) Nadal zdarza się usłyszeć komentarz na temat takich relacji - na pewno się nie uda? Na pewno się nią znudzi; ona się postarzeje, u mężczyzn jest inaczej. Mam nadzieję, że serial pokaże, że miłość w ogóle nie zna metryki i nie potrzebuje wieku.

Anna Smołowik: "Z Nikodemem po prostu się gotowaliśmy"

"Gotowanie się" na planie filmowym oznacza śmianie się. Jak zaznacza Anna Smołowik na planie "Rodziny Maxa" aktorzy bardo dobrze się bawią, co nie zawsze podoba się reżyserom.

- Najmilsze wspomnienie z planu to te momenty, za którymi nie przepadają reżyserzy i reżyserki, czyli jak aktor się gotuje. My z Nikodemem mieliśmy parę takich momentów, kiedy tak bardzo się śmialiśmy. Ale są chwile też czułości między bohaterami i  aktorami. Mieliśmy poczucie, że opowiadamy ważną historię i też polubiliśmy i zbliżyliśmy się do siebie jako ekipa.

Zobacz też: "Rodzina na Maxa": Ina Sobala w nowej roli. "Uwielbiam grać postaci dalekie ode mnie" [wywiad]

Zobacz też:

"Rodzina na Maxa": Wystartowały zdjęcia do drugiego sezonu

"Rodzina na Maxa": Kiedy miłość nie zna granic [recenzja]

Filip Orliński: "Od dziecka ciągnęło mnie na scenę" [wywiad]

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rodzina na Maxa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy