Wiosenna ramówka Polsatu

Ocena
programu
7,7
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Rodzina na Maxa": Nikodem Rozbicki w przebojowym serialu Polsatu! Aktor zdradza szczegóły

Nikodem Rozbicki ostatnio nie może narzekać na brak pracy. Gra w kilku serialach i rozwija swoją karierę muzyczną. Już wkrótce w Polsacie pojawi się produkcja, w której zobaczymy go w roli głównej. W serialu "Rodzina na Maxa" wciela się w tytułowego bohatera, a jego postać nie stroni od kontrowersji. Max to 25-letni playboy, który pewnego dnia bez pamięci zakochuje się w 40-letniej rozwódce i matce trójki dzieci... O swojej postaci opowiedział niedawno w rozmowie z Interią. Co wydarzy się w życiu jego bohatera?

Nikodem Rozbicki gwiazdą "Rodziny na Maxa"

"Rodzina na Maxa" to serial komediowo-obyczajowy, który z przymrużeniem oka opowiada o rodzinie, nieoczekiwanej namiętności... i różnicy wieku. Bohaterem jest 25-letni Max, który pewnego dnia spotyka kobietę swoich marzeń, Karolinę (Anna Smołowik), i sam nie wie, jak szybko zakochuje się. 

Ale ideał nie jest aż tak "idealny" - to matka trójki dorastających dzieci, mieszkająca pod jednym dachem... z eks-teściową (Ewa Kasprzyk). Ani dzieci, ani eks-teściowa nie będą zachwyceni pojawieniem się Maxa. On nie podda się jednak tak łatwo!

Reklama

Serial będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat od soboty 4 marca, o godz. 21.00.

W tytułowego bohatera w serialu wciela się Nikodem Rozbicki. Aktor przyznaje, że jest zachwycony tym, jaką tematykę podejmuje produkcja.

- To co mi się podoba w tym serialu to właśnie ten element walki ze stereotypami i próba przełamania pewnego tabu. Jednym z nich jest właśnie różnica wieku. Wierzę, że płynie z tego jakieś ważne przesłanie. (...) Życzę sobie i nam, żeby coraz więcej takich produkcji się pojawiało, bo trzeba otwierać swoją głowę i akceptować to, że różnie się może w życiu potoczyć. 

Choć pierwszy sezon serialu zadebiutuje na antenie Polsatu wiosną, produkcja kończy już pracę na planie drugiej odsłony "Rodziny na Maxa". Co na temat nowych odcinków zdradził Nikodem Rozbicki?

- Pierwszy sezon za chwilę wchodzi do ramówki Polsatu, a drugi pojawi się na platformie Polsat Box Go. Wydarzy się wiele. Będziemy mieli trochę nowych postaci. W pierwszym sezonie mieliśmy okazję poznać mamę Maxa, w drugim pojawi się jego ojciec, który mocno namiesza. Wywróci życie maxa i innych bohaterów o 180 stopni. Dużo zmieni się u Karoliny, ale  także u jej siostry - Julii. 

- Drugi sezon będzie sezonem pełnym wyzwań dla mojego bohatera. Max już w pierwszym sezonie udowodnił, że może być dojrzałym facetem, a w drugim sezonie będzie musiał to dalej potwierdzać.

"Rodzina na Maxa": Szczegóły dotyczące produkcji

Producentem serialu jest firma TFP, producent filmów ("Najmro. Kocha, kradnie, szanuje", "Czarny młyn") i seriali ("Mecenas Porada", Osaczony"). Za reżyserię odpowiada Maria Sadowska ("Dziewczyny z Dubaju", "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Dzień kobiet"). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

W serialu obok wspomnianych aktorów, pojawią się również: Sonia Bohosiewicz (Julia - siostra Karoliny), Grzegorz Małecki (mąż Julii) a w rolach dzieci Karoliny zobaczymy: Milę Jankowską ("25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"), Zofię Świątkiewicz ("Ostatni komers") oraz Maksymiliana Zielińskiego ("Ciemno, prawie noc", "Młyn"). W pozostałych rolach aktorzy młodego pokolenia m.in.: Ina Sobala, Zosia Stafiej, Filip Orliński.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Rodzina na Maxa | Nikodem Rozbicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy