Ród smoka
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 63
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ród smoka": Emma D'Arcy o relacji Daemona i Rhaenyry. "To nieporozumienie"

W "Rodzie smoka" właśnie miał miejsce skok czasowy o 10 lat do przodu, a co za tym idzie - doszło do zmiany niektórych aktorów. Jedną z nich jest Emma D'Arcy, która zastąpi Milly Alcock w roli Rhaenyry. Aktorka wypowiedziała się na temat toksycznej relacji księżniczki z jej wujem, Daemonem.

"Ród smoka": Milly Alcock żegna się z serialem

Udział w jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku otworzył przed Milly Alcock drzwi do kariery w telewizji i filmie. Jednak młoda Australijka już straciła ochotę na wielką karierę. Wszystko przez popularność, jaka spadła na nią po emisji pierwszych odcinków "Rodu smoka". W najnowszym wywiadzie dla "Nylon" serialowa Rhaenyra Targaryen wyznała, że sława jest "do bani".

Na jej Instagramie pojawiły się pożegnalne kadry zza kulis "Rodu smoka". 

- Kocham was wszystkich, kocham cię i kocham to! - napisała pod zdjęciami. do których zapozowała z innymi aktorami z obsady.

Reklama

"Ród smoka": Relacja Daemona i Rhaenyry to grooming?

W najnowszym odcinku "Rodu smoka" zobaczyliśmy nowych aktorów, a jedną z nich jest Emma D’Arcy jako Rhaenyra. W czwartym odcinku dziewczyna zostaje zabrana przez Daemona do burdelu w Królewskiej Przystani. Twórcy pokazali kazirodcze pożądanie seksualne Daemona i Rhaenyry.

Emma D'Arcy przejęła rolę po 10-letnim skoku czasowym. Twierdzi, że relacja Daemona i Rhaenyry to idealny przykład groomingu.

Pomimo drastycznych scen kazirodztwa, odcinek ten był chwalony za delikatne przedstawienie scen o charakterze seksualnym. Emma D'Arcy będzie musiała się zmierzyć z wielką sławą i sympatią, jaką zyskała od widzów poprzednia aktorka, Milly Alcock.

Zobacz też:

"Ród smoka": Szósty odcinek na zdjęciach! Jak prezentują się nowe aktorki?

"1899" i "Już nie żyjesz": Dwie premiery w jeden dzień! Jest na co czekać?

"Turbulencje": Sezon czwarty już w listopadzie! Jest też pełny zwiastun

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ród smoka | Emma D’Arcy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy