Ranczo
Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 76225
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ilona Ostrowska: Mąż zostawił ją dla młodszej. Przeżyła koszmar

Ilona Ostrowska, znana z roli Lucy Wilskiej w serialu "Ranczo", ma za sobą kilka poważnych związków. Swój pierwszy bolesny zawód miłosny przeżyła za sprawą Jacka Borcucha, który po kilku latach małżeństwa wdał się w romans z dużo młodszą aktorką. Później porzucił rodzinę. Ostrowska długo nie mogła poradzić sobie z odrzuceniem.

Kariera Ilony Ostrowskiej

Ilona Ostrowska urodziła się 25 maja 1974 roku w Szczecinie. W dzieciństwie mieszkała w Kołobrzegu i była pod stałą opieką swojej mamy. Jej ojciec natomiast często był nieobecny ze względu na zawód, który wykonywał. Jako marynarz nie mógł zagrzać miejsca w domu.

W 1998 roku Ostrowska ukończyła studia aktorskie we Wrocławiu i ruszyła na podbój świata show-biznesu. Pracowała między innymi w Teatrze Polskim i w Teatrze K2. Po raz pierwszy na planie serialu pojawiła się, gdy przyszło jej zagrać rolę Magdy, córki Barbary, w telewizyjnej produkcji o tytule "Życie jak poker". Wystąpiła także w "Sezonie na leszcza", w "M jak miłość", w "Dniu świra" oraz w "Na dobre i na złe". 

Reklama

Największą popularność zdobyła jednak dzięki roli Lucy Wilskiej w serialu "Ranczo".

Przez lata pięła się po szczeblach kariery. Choć Ilona Ostrowska ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych, jej życie prywatne nie zawsze układało się tak, jak tego chciała. Aktorka cierpiała przez ukochanego.

Zobacz też: Joanna Opozda zdradziła swój sekret. Jak rzuciła palenie?

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch

W 2004 roku Ilona Ostrowska stanęła na ślubnym kobiercu, biorąc za męża aktora Jacka Borcucha. Dla niego zgodziła się porzucić swoje dotychczasowe życie w stolicy i przeprowadzić się do Wrocławia. Dwa lata później na świat przyszła ich córka Miłosława. Mogło się wówczas wydawać, że szczęście aktorskiej pary będzie trwało wiecznie.

Po kilku latach małżeństwa w ich związku zaczęły pojawiać się problemy, z którymi Ilona i Jacek nie byli w stanie sobie poradzić. Na jaw wyszło, że Borcuch wdał się w romans za plecami swojej żony. Kochanką aktora została młodsza od niego o piętnaście lat Olga Frycz, którą poznał podczas pracy na planie filmu "Wszystko, co kocham". 

W pewnym momencie Borcuch tak bardzo zaangażował się w nowy związek, że postanowił porzucić rodzinę. Zapomniał o Ilonie Ostrowskiej i zdecydował się zamieszkać z Frycz. Dla Ostrowskiej był to cios w samo serce. Aktorka nie potrafiła pogodzić się z faktem, że jej ukochany mąż znalazł szczęście u boku innej kobiety. Do końca miała nadzieję, że wróci do rodziny.

Jej nadzieje okazały się płonne. W 2012 roku małżeństwo Ilony Ostrowskiej i Jacka Borcucha oficjalnie się rozpadło. Kilka lat po rozwodzie Ostrowska wciąż nie potrafiła zapomnieć o byłym mężu.

Gdy jeden z reporterów zadał jej pytanie, czy kocha także Borcucha, odpowiedziała:

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ilona Ostrowska | Jacek Borcuch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy