Ranczo
Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 76338
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Arkadiusz Nader przeszedł niezwykła metamorfozę! Jak wygląda dzisiaj?

Widzowie pokochali Arkadiusza Nadera dzięki roli posterunkowego w kultowym serialu "Ranczo". Po zakończeniu pracy na planie uwielbianej produkcji TVP, aktor dołączył do obsady "Barw szczęścia", gdzie występuje w roli Kuczmy. Na instagramowym fanpage'u serialu pojawiło się zaskakujące zdjęcie z planu. Okazuje się, że Arkadiusz Nader przeszedł niesamowitą metamorfozę. Jest nie do poznania!

Arkadiusz Nader w serialu "Ranczo"

Jednym z najpopularniejszych bohaterów "Rancza" był posterunkowy Kotecki, w którego wcielał się Arkadiusz Nader. Aktor od wielu lat jest obecny na polskich ekranach - zagrał  w m.in. "O mnie się nie martw", "Ojcu Mateuszu", "Na Wspólnej", "Leśniczówce", "Na dobre i na złe", "Pętli".

Problemy Arkadiusza Nadera

W trakcie kręcenia "Rancza" stał się bohaterem skandalu. Magdalena Waligórska (serialowa Wioletka) i Arkadiusz Nader nie przepadali za sobą, a w serialu grali szczęśliwą parę.

Niesnaski między nimi przybrały na sile w czerwcu 2015 roku - po spektaklu w Teatrze Nowym w Zabrzu, w którym grał ukochany aktorki Mateusz Lisiecki, serialowe małżeństwo wdało się w pyskówkę. Doszło do przepychanki, a partner Magdaleny Waligórskiej uderzył Arkadiusza Nadera. Aktor wezwał policję i zgłosił pobicie...

Reklama

Aktorka nie chciała komentować zajścia i zapowiedziała, że o tym, skąd wzięła się jej niechęć do kolegi z planu "Rancza" opowie dopiero przed sądem. Tymczasem to Arkadiusz Nader pozwał Magdalenę Waligórską i Mateusza Lisieckiego.

Z kolei Magdalena Waligórska oskarżyła Nadera o znęcanie i przestępstwa na tle seksualnym. Od tych zdarzeń minęło sześć lat.

Zobacz też: "Stulecie Winnych": Andrzej Andrzejewski dołączył do serialu 

Andrzej Nader po zakończeniu pracy w "Ranczu"

Po zakończeniu przygody z "Ranczem" Arkadiusz Nader nie zrezygnował z występów na szklanym ekranie. Dołączył do obsady "Barw szczęścia", wcielając się w rolę Kuczmy.

Na instagramowym fanpage'u serialu pojawiło się zaskakujące zdjęcie z planu. Widzimy na nim Arkadiusza Nadera i Jakuba Wieczorka. Trzeba przyznać, że Nader zmienił się nie do poznania. W niczym nie przypomina dawnego siebie.


Zdjęcie wywołało wiele ciepłych komentarzy. Internauci byli zachwyceni.

Zobacz też: "Rust": Wiadomo, kto podłożył ostre naboje na planie! Będzie akt oskarżenia?

Czym aktualnie zajmuje się Arkadiusz Nader

Arkadiusz Nader ma 58 lat i wcale nie zamierza zwalniać tempa. Gra nie tylko w "Barwach szczęścia", ale także występuje na deskach Teatru Ateneum. Można go było oglądać także w takich produkcjach jak "Pętla" i "Leśniczówka".

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Arkadiusz Nader
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy