Olga Frycz: Porzuciła aktorstwo. Czym zajmuje się teraz?

Ekranowe występy Olgi Frycz pozwoliły jej zdobyć uznanie krytyków i sympatię widzów. Jej dorobek aktorski zapewnił jej kilka nominacji do prestiżowej nagrody "Orły. Pomimo tego, że w świecie show-biznesu udało jej się wiele osiągnąć, Olga Frycz postanowiła porzucić aktorstwo na rzecz nowej pasji. Okazuje się, że pomocną dłoń wyciągnął ku niej także jej ojciec - Jan Frycz - z którym przez lata nie potrafiła się pogodzić!

Jej ojciec porzucił żony i zapomniał o dzieciach

Olga Frycz nie trzyma w tajemnicy faktu, że nigdy nie miała z Janem Fryczem dobrych relacji. Znany aktor całkowicie zapomniał o swojej rodzinie, porzucając rolę ojca. Jego była żona robiła wszystko, co mogła, by zapewnić godne życie czwórce dzieci, ale nie było to łatwe. Dzieci aktora musiały dzielić się ubraniami, ponieważ ich matce nie wystarczało pieniędzy na nowe ciuchy.

Córka przez długie lata nie potrafiła wybaczyć Fryczowi tego, że porzucił rodzinę. Ich konflikt przybrał na sile, gdy Olga postanowiła rozpocząć karierę aktorską. Okazało się wówczas, że jej sławny ojciec był przeciwny tej decyzji i... starał się udaremnić jej starania! 

Reklama

Jan Frycz wielokrotnie próbował pojednać się z córką, jednak ta nie była gotowa mu wybaczyć. Ich relacja poprawiła się dopiero wtedy, gdy aktor wylądował w szpitalu z powodu wypadku samochodowego. Udało im się dojść do porozumienia i dziś cieszą się zdrową, partnerską relacją.

Dziś Olga Frycz sama jest mamą i akceptuje obecność swojego ojca w jej życiu. Podobno wybaczyła mu też fakt, że niegdyś próbował torpedować jej karierę.

Olga Frycz zrezygnowała z aktorstwa! Jan Frycz może odetchnąć z ulgą

Choć Olga Frycz odważnie walczyła o swoje marzenia o zrobieniu kariery aktorskiej, ojciec od samego początku starał się uświadomić jej, że to nie jest właściwy wybór. Martwiła go ciągła konieczność negocjowania stawek, a w pewnym momencie zdobył się nawet na porównanie zawodu aktorki do prostytucji. Olga była jednak zdeterminowana i w końcu udało jej się utrzeć nosa swojemu ojcu. Zyskała sławę, zagrała w popularnych produkcjach i... zniknęła z ekranów!

Jak podaje "Życie na gorąco", Olga Frycz zauważyła, że jej ojciec miał rację i postanowiła zająć się pisaniem książek dla dzieci. Pomysł ten natychmiast spodobał się Janowi Fryczowi, który ochoczo zaproponował, że pomoże jej w nagraniu audiobooka. Córka sławnego aktora założyła swoje wydawnictwo, którego nakładem ukazała się już pierwsza książeczka pod tytułem "Pani Wstyd".

Zobacz też: Taniec z Gwiazdami: Jan Kliment wyznaje miłość 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Olga Frycz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy