Reklama

Yemin

Przysięga

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1393
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Savas decyduje się walczyć o życie Emira

„Przysięga” jest tureckim serialem, który zebrał szerokie grono fanów w Polsce. Początki historii skupiały się na Reyhan, która zmuszona została do ślubu z nieznajomym. Kolejne sezony skupiają się na zupełnie innych bohaterach. Serial pokazuje zderzenie mentalności wsi z życiem wielkiego miasta. Co czeka nas w najnowszych odcinkach? Poznajmy streszczenie 734-738. odcinka serialu „Przysięga”.

"Przysięga" (tur. Yemin) jest serialem emitowanym w Telewizji Polskiej od września 2019 roku. Obecnie mamy okazję oglądać czwarty sezon, w którym to Emir zostaje porwany oraz podobno zabity. Wszyscy podejrzewają o to Savasa, który próbuje oczyścić się z zarzutów. Okazuje się jednak, że jest niewinny. Czy uda im się uwolnić Emira z rąk oprawcy? Sprawdźmy streszczenie 734-738. odcinka serialu "Przysięga".

"Przysięga": odc. 734. Streszczenie oraz opis odcinka

Narin próbuje porozumieć się z Masal. Daje dziewczynie prezent, lecz ta go nie chce przyjąć. Kemal decyduje się wyprowadzić z domu. Żona jednak wyjaśnia mu, że bez niego będzie jeszcze gorzej. Dziewczyna nie jest w stanie wytrzymać obecności w domu Merta. Gdy dowiaduje się, że chłopiec ma zostać adoptowany, Masal nie może opanować złości.

Reklama

Savas zdążył zastrzelić napastnika, zanim ten trafił w Gulperi. Kobieta nie chce jednak odejść. Chce być pewna, że nie ma w tym miejscu Emira. Po powrocie do domu informują domowników, kto jest zamieszany w porwanie. Savas próbuje uspokoić syna Emira, że jego ojciec wróci. Takie zachowanie nie podoba się Beyhan.

"Przysięga": odc. 735. Streszczenie oraz opis odcinka

Kemal nie jest w stanie dogadać się ze swoją córką. Masal uważa, że Mert w jakiś sposób manipuluje jej ojcem i jego żoną. Chłopiec chce jednak uspokoić dziewczynę. Masal jednak nie chce go słuchać. Tulay decyduje się na spotkanie z Ismailem - porywaczem Emira. Proponuje mu układ. Gangster ma uwolnić Emira, w zamian za wzięcie Gulperi. Kobieta uważa, że dzięki temu osiągnie swój cel. Chce wesprzeć w tej wizji mężczyznę. Ten jednak nie jest do końca ufny względem nieznajomej.

"Przysięga": odc. 736. Streszczenie i opis odcinka

Tulay stara się pomóc gangsterowi w porwaniu Gulperi. Mężczyzna jednak nie dotrzymuje warunków. Emir wciąż jest uwięziony. Mert spotyka się z prawnikiem. Jest jedynym spadkobiercą Meltem. Nie zgadza się na przejęcie spadku po siostrze.

"Przysięga": odc. 737. Streszczenie oraz opis odcinka

Ismail - porywacz Emira zaczyna szantażować Savasa. Uważa, że uda mu się pokonać mężczyznę podstępem. Savas jednak ma już swój plan, dzięki któremu ratuje Gulperi. Kobieta wierzy, że w ten sam sposób uda się ocalić Emira. Tulay dalej chce się pozbyć kobiety. Dzwoni z ostrzeżeniem do gangstera. Yigit w tęsknocie za ojcem odmawia posiłków. Kemal nie może uwierzyć w zachowanie Masal. Dziewczyna zaczęła w jego domu stawiać swoje warunki.

"Przysięga": odc. 738. Streszczenie oraz opis odcinka

Narin dowiaduje się o wyrzuceniu Masal ze szkoły. Dziewczyna prosi macochę o dyskrecję. Chce sama przyznać się ojcu do zaistniałej sytuacji. Kemal jednak dowiaduje się o tym szybciej. Masal zaczyna obwiniać Narin. Gulperi chce za wszelką cenę uratować Emira. Ismail wyczuł, jaki podstęp na niego czeka. Gulperi obawia się, że zamiast jej życia, życie straci Emir. Savas jednak obiecuje jej, że ocali mężczyznę.

"Przysięga": odc. 734-738. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" emitowany jest w każdy dzień roboczy o 16:05 na TVP1. Powtórki epizodów dostępne są na tym samym kanale. Udostępnione zostają dzień po premierze o 5:15. Odcinek 734. pojawi się 10 października. Wszystkie wydane epizody obejrzeć możemy również na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka wraca do serialu

"Ojciec Mateusz": Serial o przygodach księdza z Sandomierza ogląda ponad 1,5 mln widzów

"Wielka woda": Emocjonująca opowieść o ludzkich dramatach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy