Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Marta Wierzbicka wraca do serialu

Marta Wierzbicka przekazała fanom fantastyczne wieści. Wiele wskazuje na to, że aktorka znów zagra w serialu "Na Wspólnej"! Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia prosto z planu, a w komentarzu odpowiedziała na bardzo ważne pytanie.

Marta Wierzbicka i "Na Wspólnej"

Marta Wierzbicka pojawiła się "Na Wspólnej" w 2005 roku, a wykreowana przez nią postać bardzo spodobała się serialowej publiczności. Jako Ola Zimińska występowała w produkcji ponad dekadę, jednak w 2017 roku ogłosiła, że podjęła decyzję o odejściu.

"Nie da się niemal 12 lat spisać w jednym poście na Facebooku. To był czas mojego dorastania, mnóstwa emocji, ale przede wszystkim wielkiej nauki! Przed kamerami wyrosłam z małej dziewczynki na dorosłą już chyba kobietę i przyszedł ten czas, kiedy trzeba wyfrunąć z gniazda. Decyzja zapadła już kilka miesięcy temu i wierzcie mi, że nie była łatwa, ale wiem, że to właśnie ten moment, kiedy jestem gotowa na kolejne wyzwania (...)" - pisała wówczas w mediach społecznościowych.

Reklama

Marta Wierzbicka nie zrezygnowała całkowicie z "serialowej rodziny", pojawiając się jeszcze "Na Wspólnej"; trzy lata temu Ola, która wyjechała z Polski, wróciła na ponowny ślub jej rodziców: Danuty (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl). Teraz w sieci pojawiły się zdjęcia mocno sugerujące, że Marta Wierzbicka po raz kolejny stawiła się na serialowym planie! Opublikowała je sama aktorka.

Widzowie "Na Wspólnej" komentują powrót Oli Wierzbickiej do serialu

Pod galerią zdjęć, którą otwiera kadr przedstawiający rodzinę Zimińskich z "Na Wspólnej", Wierzbicka napisała krótko: "Pobudka o piątej rano i w drogę na plan. Chyba już wiecie, co się kroi?".

Znacznie bardziej wylewni byli internauci, którzy w mig rozwiązali zagadkę postawioną przez serialową Aleksandrę. "Ooo, w końcu wróci Oleńka!", "Fajnie, że pani wraca do tego serialu", "Ale super! Brakowało twojej postaci!", "No jak wróci Ola z Londynu to i ja powrócę do NW" - pisali

Pojawiło się również zapytanie dotyczące tego, jak długo Marta Wierzbicka zagości w serialu: Na dłużej wracasz? Gwiazda odpowiedziała krótko i tajemniczo: "Zobaczymy".

"Na Wspólnej": Kiedy nowe odcinki?

"Na Wspólnej" to serial, który zadebiutował na antenie TVN w styczniu 2003 roku. Osią serialu są historie grupy przyjaciół, którzy poznali się w jednym z domów dziecka. W projekcie występują m.in.: Bożena Dykiel, Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski, Grażyna Wolszczak, Ewa Gawryluk, Sylwia Gliwa i wielu innych.

Nowe odcinki "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku  o godz. 20:15 w TVN. Serial jest dostępny również online - na platformie Player.pl.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy