Przyjaciółki
Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7575
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba dołączają do obsady!

Już dziś premiera 19. sezonu „Przyjaciółek”! W nowych odcinkach hitowego serialu do obsady dołączą m.in. Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba, których połączy jedno miejsce - salon fryzjerski! Co sprowadzi ich do tego miejsca? W jakie role się wcielą?

- Dawid jest barberem, którego sprowadził Patryk (grany przez Adama) do salonu Patrycji. Stworzą razem zgrany duet. Na pierwszy rzut oka są lekkoduchami, ale tak naprawdę są to chłopacy, którzy mają w sobie sporo dawkę empatii i przejmują się tym, co się dzieje w życiu Patrycji (Joanna Liszowska) i na miarę własnych możliwości starają się zawsze jej pomóc czy pocieszyć - opowiada odtwórca roli, Karol Dziuba.

Jak układa się jego współpraca z Joanną Liszowską i Adamem Zdrójkowskim?

Reklama

- Joanna Liszowska jest świetną aktorką, bardzo miło jest jej partnerować w tym serialu. Jest bardzo kreatywna, z dystansem, z poczuciem humoru. Adam to super facet. Myślę, że od razu złapaliśmy taki dobry kontakt i odpowiednio się uzupełniamy. Mam nadzieję, że spodoba się widzom to, co proponujemy - dodaje Karol.

Co mówi o swojej postaci Adam Zdrójkowski?

- Patryk jest fryzjerem. Można nawet powiedzieć, że sam zatrudnił się w salonie fryzjerskim Patrycji, swojej szefowej.  Patryk jest pewnym siebie chłopakiem, ale jednocześnie spryciarzem i cwaniakiem. Pracował za granicą i tam nauczył się różnych sztuczek manipulacji. Także wbija się w życie przyjaciółek z buta! 

Jak za sprawą nowych bohaterów zmieni się salon Patrycji?

"Przyjaciółki": Kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Przyjaciółek" od 3 marca, w każdy czwartek, o godz. 21:05 w Polsacie.

Zobacz też:

Bartosz Obuchowicz: Aktor kończy 40 lat! Co robi dzisiaj?

"Kowalscy kontra Kowalscy": Nowe odcinki od 5 marca w Polsacie

"Przyjaciółki": Premiera 19. sezonu już dziś! Co słychać u ulubienic widzów?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Karol Dziuba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy