Kowalscy kontra Kowalscy
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 480
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kowalscy kontra Kowalscy": Nowe odcinki od 5 marca w Polsacie

Nieoczekiwana zmiana statusu majątkowego, awantury, łzy wzruszenia, intrygi, kłamstwa, które maja bardzo krótkie nogi, i mnóstwo życiowych lekcji opowiedzianych w komediowy sposób! Już w najbliższą sobotę w Polsacie o godz. 20:05 premierowe odcinki serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”.

Na ten moment widzowie czekali cały rok. Ale z pewnością warto było! II sezon komediowego serialu Polsatu ponownie na antenie stacji! Co czeka na nas tym razem?

- Jeśli pierwszy sezon "Kowalscy kontra Kowalscy" skradł wasze serca, to zapewniam, że drugi przyprawi was o jego palpitację - zapowiada Jakub Zdrójkowski, serialowy Nikodem.

 - Zmienimy miejsce zamieszkania. Z bogatych staniemy się nagle wszyscy biednymi - dodaje Katarzyna Kwiatkowska, odgrywająca rolę Jadwigi Kowalskiej. - Jedna torebka na trzy herbatki. Jak za starych, niedobrych czasów - podsumowuje Henryk, grany przez Wojtka Mecwaldowskiego. - Mimo wielu trudności fajerwerków będzie o wiele więcej niż w pierwszym sezonie. Proszę mi wierzyć - dodaje aktor tajemniczo.

Reklama

"Kowalscy kontra Kowalscy": Piotr będzie miał problemy

Głównym sprawcą zawirowań w II sezonie serialu będzie tym razem... Piotr!

 - Moja postać znajdzie się "pod wozem" - opowiada Piotr Adamczyk. - To chyba kara za grzechy z poprzedniego sezonu - Piotr przegrał cały majątek w karty. A takich spraw się nie wybacza. A nie wybacza tutaj głównie Anna, grana przez Marietę Żukowską - dodaje aktor.

Faktycznie anielska cierpliwość Anny zostanie wystawiona na prawdziwą próbę. Jak na arystokratkę z dziada pradziada przystało, z godnością będzie pokonywała wszystkie przeszkody. Ogromnym wsparciem będą dla niej biedni Kowalscy, którzy mimo braku więzów krwi będą dla niej jak prawdziwa rodzina.

"Kowalscy kontra Kowalscy": Kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" od 5 marca o godz. 20:05 i 20:35 w Polsacie

"Kowalscy kontra Kowalscy": Streszczenia odcinków

Odcinek 21 / emisja 5 marca o godz. 20:05

Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka) świetnie odnajduje się na stanowisku nowej właścicielki salonu samochodowego. Zatrudnia Piotra (Piotr Adamczyk) jako managera, zaś Henryka (Wojciech Mecwaldowski) w charakterze osobistego szofera. Piotr boi się, że w końcu wyjdzie na jaw, że ponownie popadł w kłopoty przez hazard. Wie, że Anna (Marieta Żukowska) nie wybaczyłaby mu tego. Próbuje namówić Alberta (Przemysław Bluszcz), by ten kupił jego dom, a następnie... wynajął go Kowalskiemu.

Tymczasem nieświadome sytuacji Anna z Jadwigą (Katarzyna Kwiatkowska) beztrosko planują wakacyjny wyjazd do Dubaju. Kiedy jednak Albert dowiaduje się, że rodzina zamierza udać się na ekskluzywne wakacje, nakazuje Piotrowi natychmiast opuścić dom.

Piotr, aby uniemożliwić rodzinny wyjazd do Dubaju, pali paszporty. Kiedy Anna szuka dokumentów, przez przypadek znajduje mandat ze zdjęciem Henryka i tajemniczej kobiety. Zaczyna podejrzewać, że Henryk ma romans. Dzieli się przypuszczeniami z Jadzią.

Odcinek 22 / emisja 5 marca o godz. 20:35

Heniek z Piotrem kombinują, jak pozostać w domu mimo żądań Alberta. Organizują grilla, na którego zapraszają Alberta. Mają nadzieję, że wpłyną na niego poprzez... Dianę (Martyna Solska) i jej związek z Nikodemem (Jakub Zdrójkowski). Albertowi tak bardzo podoba się dom Piotra, że ostatecznie postanawia w nim zamieszkać.

Heniek wpada na kolejny "genialny" plan, aby zniechęcić Alberta do wprowadzenia się do willi Kowalskich. Wmawia mu, że w pobliżu ma powstać zakład przetwarzania odpadów, ale to tylko rozjusza Alberta, który nakazuje Kowalskim opuścić dom w trybie natychmiastowym.

Janek (Patryk Cebulski) podejrzewa, że Nikodem wciąż kocha Elę (Wiktoria Gąsiewska). Diana robi sobie tatuaż z imieniem Nikodema. Janek i Henryk namawiają Nikodema, aby zrobił to samo.

Anna z Jadzią podejrzewają Henryka o romans. Montują w jego samochodzie ukrytą kamerkę. Kiedy na nagraniu widzą, że Kowalski prowadzi w towarzystwie tajemniczej kobiety, jadą do salonu, w którym dochodzi do prawdziwej awantury.

Zobacz też:

Zobacz też:

Przyjęcie z okazji rocznicy ślubu Joan Collins zakończyło się tragedią

Aleksandra Domańska: Robię tak, jak mi podpowiada serce [wywiad]

"M jak miłość": Odcinek 1643. Ania odetnie się od świata!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy