Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7507
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Premiera 19. sezonu już dziś! Co słychać u ulubienic widzów?

Przed Ingą (Małgorzata Socha), która od dłuższego czasu nie może znaleźć szczęścia w miłości, otworzą się zupełnie nowe możliwości. Na jej drodze niespodziewanie stanie swatka Sara (Olga Sarzyńska) i zaoferuje swoją pomoc. Czy z takim wsparciem uda się jej znaleźć mężczyznę, z którym będzie chciała budować przyszłość? Kandydatów do jej serca pojawi się aż trzech! Wśród nich Piotr Jankowski i Rafał Królikowski! Czy któryś okaże się tym właściwym? Premiera 19. sezonu "Przyjaciółek" już dziś!

"Przyjaciółki": Co wydarzy się w 19. sezonie?

Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) po miesiącach burz, nareszcie odnajdą w życiu spokój. Zarówno ich życie zawodowe, jak i prywatne, zacznie się powoli układać. Skupią się teraz na swoim małżeństwie, będą robić więcej dla siebie i w pełni korzystać z życia. Ich plan okaże się idealny, ale tylko do czasu, gdy do drzwi zapuka Maria (Ewa Kasprzyk)...
z walizkami.

Po niełatwych początkach Zuza (Anita Sokołowska) w końcu otworzy się na nową relację i da szanse Błażejowi (Mateusz Damięcki). Przekona się, że może mu zaufać i zacznie wierzyć, że razem mogą stworzyć wspaniałą rodzinę. W pracy również wróci dobra passa. Czeka ją awans - zostanie dyrektorką! Markiewicz będzie chciała dać z siebie 200%, zarówno w pracy, jak i w domu. Zrobi wszystko, by nikogo nie zawieść. Tylko czy w porę zrozumie, że nie musi być perfekcyjną mamą i szefową?

Reklama

Patrycja (Joanna Liszowska) stanie na rozdrożu - serce kontra rozum. Czym się kierować? Czy mając świadomość tego, co przeszła z Wiktorem (Paweł Deląg), powinna dać mu drugą szansę i uwierzyć w to, że się zmienił i teraz jest innym człowiekiem, który już nigdy jej nie skrzywdzi?

"Przyjaciółki": Nowe twarze w 19. sezonie!

Za sprawą nowych bohaterów, życie "Przyjaciółek" nabierze innych barw. Rafał Królikowski i Piotr Jankowski wprowadzą w życiu Ingi niemałe zawirowania! Piotr Polk okaże się bezcennym wsparciem dla Patrycji, podobnie jak Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba, których połączy jedno miejsce - salon fryzjerski!

"Przyjaciółki": Inga szuka miłości!

Czy kogoś zaskoczy fakt, że w nowej odsłonie "Przyjaciółek" Inga nadal będzie szukać miłości? Ale to nie wszystko. Aby odnaleźć tego jedynego, bohaterka uda się po pomoc do swatki... A jaki jest idealny kandydat na partner Ingi? Posłuchajcie, co mówi Małgorzata Socha Damianowi Glince.

"Przyjaciółki": Nowe wyzwania przed Patrycją!

Joanna Liszowska opowiada o kolejnej odsłonie "Przyjaciółek". Patrycja dokonała wyboru pod koniec poprzedniej serii, a teraz stanie przed nowymi wyzwaniami, w tym zawodowymi. No i Mikołaj rośnie! Jak mówi aktorka - "małe dzieci - mały kłopot, duże dzieci - duży kłopot". I jeszcze jedno - czy "Przyjaciółki" to odpowiedź na "Seks w wielkim mieście"?

"Przyjaciółki": Kiedy i gdzie oglądać 19. sezon?

Premiera 19. sezonu "Przyjaciółek" już 3 marca o 21:05 w Polsacie!

Zobacz też:

"Mecenas Porada": Dzisiaj startuje nowy hit Polsatu! Zobaczcie obsadę serialu!

Ramówka Polsatu na wiosnę 2022

"Komisarz Mama": Piotr okłamuje szefową i bez uprawnień wraca do pracy!

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy