Ramówka Polsatu na wiosnę 2022

Wiosna w Polsacie zapowiada się ekscytująco! Na antenę wracają ulubione seriale i programy widzów. Nie zabraknie też gorących nowości, w tym aż dwóch seriali w doborowej obsadzie! Nowa ramówka startuje już w poniedziałek - 28 lutego!

Tej wiosny w Polsacie nie zabraknie wspaniałych propozycji. Oto rozkład jazdy na cały tydzień!

PONIEDZIAŁEK - 28 LUTEGO

28 lutego premierę będzie miał nowy kryminalny serial "Osaczony". To trzymająca w napięciu produkcja w znakomitej obsadzie i reżyserii Macieja Dutkiewicza. W rolach głównych Leszek Lichota, Eryk Lubos, Ilona Ostrowska i Maria Dębska.

Mieszkańcami podwarszawskiego strzeżonego osiedla wstrząsa śmierć 5-letniego Tomka. Zwłoki w pobliskim lesie znajduje sąsiad, Michał Górski (Leszek Lichota), którego z chłopcem łączyła głęboka więź. Szybko okazuje się, że wszyscy z otoczenia zamordowanego mają coś do ukrycia - zarówno matka chłopca, Justyna (Maria Dębska), jak i żona Michała, Anita (Ilona Ostrowska), pomieszkujący u nich życiowy rozbitek Adrian (Wojciech Błach), czy mąż Justyny, Paweł (Mateusz Janicki), weteran wojny w Afganistanie, cierpiący na zespół stresu pourazowego.

Reklama

Mimo wszystko to Michał od początku jest głównym podejrzanym. Jego sytuację komplikuje dodatkowo kryzys małżeński, któremu przyglądają się nastoletnie córki i który szybko demaskuje prowadzący sprawę ekscentryczny komisarz Kron (Eryk Lubos). "Osaczony" postanawia szukać sprawcy na własną rękę, a wchodząc głębiej w życie swoich sąsiadów, odkrywa ich mroczne tajemnice i zaskakujące relacje, a nawet echa afery pedofilskiej. Ale też wpada na trop kogoś, kto uparcie próbuje zatrzeć przed nim ślady...

Także 28 lutego zobaczymy kolejną odsłonę programu "Love Island. Wyspa miłości". Nowi atrakcyjni single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii! Najpopularniejsze reality show w kraju wraca na antenę. Tym razem fani będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników aż siedem razy w tygodniu! Od poniedziałku do piątku i w niedzielę w Polsacie, a w soboty specjalne wydanie programu "Sobota na Love Island" w bezpłatnym serwisie Polsat Go.  

- Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter a czasem charakterek, temperament i różnorodność. To zapewnia "dobry vibe", czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na Love Island nie ma przecież miejsca na nudę. Gwarantuję, że i tym razem życie na naszej wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać! - zdradza prowadząca show, Karolina Gilon.

W najbliższy poniedziałek wracają także ulubione seriale widzów Polsatu - "Pierwsza miłość", "Gliniarze", "Trudne sprawy", "Na ratunek 112" i "Dlaczego ja".

WTOREK - 1 MARCA

We wtorek, 1 marca będziemy obserwować zmagania na torze Ninja Warrior. Czy tym razem komuś uda się pokonać Górę Midoriana?

ŚRODA - 2 MARCA

A już w środę widzów czeka kolejna serialowa premiera! Co tydzień od 2 marca o 20:05 będziemy śledzić perypetie mecenas Katarzyny Porady. Co łączy świeżo upieczoną prawniczkę z baristką, masażystą i pracownikiem punktu dorabiania kluczy? Czy absolwentka studiów ma szansę w starciu z korporacyjnymi "wyjadaczami"? Aleksandra Domańska w roli debiutującej adwokatki Kasi Porady, Antoni Pawlicki, jako mecenas Aleksander Wyrzykowski oraz Radosław Pazura, Antoni Królikowski, Monika Krzywkowska, Katarzyna Zawadzka, Otar Saralidze, Mateusz Rusin w nowym serialu "Mecenas Porada".

Życie rozpieszcza tylko wybranych. Wie o tym Kasia Porada, która od lat opiekuje się niepełnosprawnym w wyniku wypadku ojcem. Jednocześnie pracuje i pragnie spełnić swoje największe marzenie, jakim jest ukończenie aplikacji adwokackiej. Po egzaminie, kiedy prawniczy świat powinien stanąć przed nią otworem okazuje się, że... żadna z renomowanych kancelarii nie chce jej zatrudnić. Zdesperowana Kasia podejmuje jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu. Zakłada w centrum handlowym niewielki punkt, w którym klienci będą rozliczać się w nietypowy sposób - złotówka za minutę profesjonalnej porady. I w najśmielszych snach nie podejrzewa, jak niezwykłych klientów przyciągnie to do jej biura... Dzięki dewizie "niedrogo i serdecznie" Kasia jest zawsze blisko ludzi.

W chwilach zwątpienia wspierają i pomagają Kasi przyjaciele z sąsiednich punktów. Jej odwieczna przyjaciółka Zośka Krawczyk (Magdalena Wróbel) to nieco ekscentryczna, ale ogromnego serca baristka. Nieśmiały, wycofany Marcin Drawicz (Mateusz Rusin) jest rehabilitantem. Zasadniczy, nieco sztywny Adi Trusgan (Otar Saralidze), przyjechał do Polski z Gruzji a w centrum handlowym dorabia klucze. Obaj po cichu kochają się w Zośce. Mecenas Porada toczy zaś boje sądowe i emocjonalne z przystojnym prawnikiem Aleksandrem Wyrzykowskim z renomowanej kancelarii na ostatnim piętrze tej samej galerii. Kasia i Aleksander to przeciwności, które się przyciągają. Ona emocjonalnie zaangażowana w sprawy klientów, on z kolei zawodowo obiektywny. Czy w przerwach między sądowymi walkami na paragrafy para odnajdzie miłość?

W pozostałych rolach zobaczymy Radosława Pazurę (ojciec Kasi, Grzegorz), Monikę Krzywkowską (niełatwa miłość Grzegorza, Marta), Piotra Gąsowskiego (mecenas i wspólnik Aleksandra, Andrzej Starzyński) i Katarzynę Zawadzką (mecenaska, była przyjaciółka Aleksandra).

Również 2 marca o 21:05 powraca niezawodna "Komisarz Mama", a w niej Maria Matejko na tropie kolejnych zbrodni! Przed Marią i jej grupą kolejne morderstwa oraz dziesiątki podejrzanych. Ona jednak wie, jak rozwiązać każdą najtrudniejszą i najbardziej zawiłą sprawę. Fałszywe tropy, które często prowadzą donikąd, to dla niej kolejny element układanki. Co jeszcze w trzecim sezonie?

W nowych odcinkach kolejne perypetie pewnej siebie, skutecznej a przy tym niezwykle czarującej komisarz Matejko (Paulina Chruściel). Metody Marii niejednokrotnie zaskakują, ale komisarz nie kończy śledztwa, dopóki nie znajdzie prawdziwego zabójcy. Gdy wymaga tego sprawa, zatrudnia się w barze jako kelnerka. Innym razem zasiada za kierownicą autobusu.

Równie skomplikowane, co sprawy kryminalne, jest jej życie uczuciowe. Z jednej strony skrywany przed zespołem romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), a z drugiej od dawna potajemnie zakochany Piotr (Wojciech Zieliński). Czy komisarz Matejko łatwiej jest odnaleźć mordercę, czy ułożyć życie prywatne?

W trzecim sezonie pojawia się brat podkomisarza Żeromskiego - Adam (Marcin Bosak), a także więcej informacji na temat ich matki Aleksandry (Ewa Kasprzyk), która zamieszana jest w jedną ze spraw... Piotr po wypadku podejmuje natomiast decyzję o powrocie do pracy, co rozwściecza inspektor Patrycję Madalińską (Anna Dereszowska). Żeromski jest przekonany o słuszności swojego postanowienia. Jak się okazuje - nie do końca. Żeby wytrwać na służbie, coraz częściej sięga po leki przeciwbólowe...

W serialu występują: Paulina Chruściel, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński, Hanna Śleszyńska, Anna Matysiak, Paweł Ławrynowicz, Arkadiusz Smoleński, Krystian Wieczorek. W rolach gościnnych: Patricia Kazadi, Rafał Cieszyński, Wojciech Błach. Klaudia Halejcio, Kamilla Baar, Barbara Kurzaj-Jonak i Przemysław Sadowski.

CZWARTEK - 3 MARCA

Czwartek, 3 marca o 20:05 zarezerwowany jest dla "Naszego Nowego Domu". Poruszające historie i dwanaście remontów, z których każdy jest ogromnym wyzwaniem. Od 2013 roku ekipa, którą tworzą Katarzyna Dowbor, architekci i kierownicy budowy przeprowadziła ponad 250 przemian, które dają rodzinom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często są impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia. To już 18. edycja programu!

A tuż po "Naszym Nowym Domu" widzów czeka spotkanie z "Przyjaciółkami". Jaką decyzję podejmie Patrycja (Joanna Liszowska)? Zaufa ponownie Wiktorowi (Paweł Deląg)? A może zraniony Artur (Paweł Małaszyński) zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzie (Anita Sokołowska) i Błażejowi (Mateusz Damięcki) dla ich synów? Czy Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi (Małgorzata Socha) z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi (Paweł Ławrynowicz)?

Odpowiedzi na wszystkie pytania już od 3 marca!

Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W nowym sezonie do obsady dołączą również nowi aktorzy, a wśród nich m.in. Adam Zdrójkowski, Karol Dziuba, Olga Sarzyńska i Marta Chyczewska.

PIĄTEK - 4 MARCA

W piątek, 4 marca o 20:00, rusza ulubiony show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele godzin treningów wokalnych, choreograficznych oraz precyzyjnej i żmudnej charakteryzacji, niezwykłe muzyczne wyzwania, oraz trema, która podczas finałowego wykonania w pełnej stylizacji i otoczeniu spektakularnej scenografii może dopaść nawet najbardziej doświadczonych artystów. Tego mogą spodziewać się biorący udział w programie uczestnicy, a na finalny efekt ich pracy czekają miliony polskich fanów show.

W gronie uczestników topowe nazwiska, m.in. Viki Gabor,  Karoliny Pisarek, Anny Jurksztowicz, Ani Rusowicz, Patryka Cebulskiego, Andrzeja Kozłowskiego i Macieja Radla. Po raz pierwszy wystąpi tez gwiazda zagraniczna - Danzel. Skład jury zasili niekwestionowany król polskiej piosenki - Krzysztof Cugowski!

SOBOTA - 5 MARCA

Soboty o 20:05 i 20:35 będą należeć do rodzin Kowalskich. 5 marca na antenę powraca hitowy serial komediowy "Kowalscy kontra Kowalscy". Nowe wątki, nowi bohaterowie i mnóstwo powodów do śmiechu. Jak zapowiadają twórcy - kolejne przygody niepoprawnie zabawnych rodzin to jeszcze większa porcja doskonałego humoru podana w aktorsko mistrzowskim stylu!

- Przeprowadzka, a co za tym idzie zmiana warunków życia - powiem tajemniczo, będzie się działo dużo! - zdradza Katarzyna Kwiatkowska. - Dojdzie do przynajmniej jednej naprawdę ostrej awantury z udziałem Jadzi - nad związkiem mojej bohaterki i Heńka zawisną czarne chmury, a ich małżeństwo będzie zagrożone. Nie mniej zawirowań pojawi się u naszych serialowych dzieci. Tu także w grę będą wchodzić zawiłe sprawy damsko-męskie - dodaje aktorka.

Do obsady "Kowalscy kontra Kowalscy" dołączył Jerzy Bończak. Aktor wciela się w ojca Anny (Marieta Żukowska). Jego nagła wizyta wystawi na prawdziwą próbę relacje w rodzinach Kowalskich. Dużą rolę w życiu bohaterów odegrają także: Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka), Diana (Martyna Solska) oraz Albert (Przemysław Bluszcz). Nie zabraknie postaci, znanych z pierwszego sezonu serialu, granych przez Wiktorię Gąsiewską, Mikołaja Cieślaka i Joannę Orleańską.

O czym jest drugi sezon serialu "Kowalscy kontra Kowalscy"?

Akcja toczy się bezpośrednio po wydarzeniach, które widzowie mogli śledzić w pierwszym sezonie. Piotr (Piotr Adamczyk) w wyniku przegranej w karty traci dom i salon samochodowy. Aby zachować twarz i szacunek w oczach rodziny - szczególnie Anny (Marieta Żukowska), robi wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw. Nawet jeśli musi się to odbyć kosztem czarnej owcy w rodzinie - Henryka (Wojciech Mecwaldowski)! Niestety zarówno Albert (Przemysław Bluszcz), na rzecz którego Kowalski przegrał swój majątek, jak i była ukochana Laura (Anna Czartoryska) nie ułatwiają życia Piotrowi. W wyniku splotu różnych okoliczności konieczna jest natychmiastowa przeprowadzka z luksusowej wilii... do mało komfortowej chatki na wsi! Brak bieżącej wody czy toalety to kropla w morzu komplikacji, jakie spadną na Kowalskich. Ale od czego jest rodzina?! No właśnie... Zaplątany w piętrzących się kłamstwach Piotr stanie przed koniecznością wyjawienia bolesnej prawdy, w wyniku czego on sam stanie się wyrzutkiem...

NIEDZIELA - 6 MARCA

W niedzielę, 6 marca o 20:00 czeka nas potężna dawka śmiechu. Wszystko za sprawą programu "Kabaret na żywo. Nowy skŁad". To kolejna edycja lubianego przez widzów programu. Tym razem rolę gospodarza przejmują Ewa Błachnio i Piotr "Guma" Gumulec, a pretekstem do prezentacji premierowych skeczy będzie kabaretowe spojrzenie na pracę redakcji newsowej ."Poważnych" dziennikarzy wesprą "szalone" dziennikarki zaangażowane znane z Klinki Skeczów Męczących - Adriannę Borek i Dominikę Najdek. Nie zabraknie też nowych cykli komediowych tworzonych m.in. przez Roberta Górskiego.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Box Go: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy