Mecenas Porada

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 199
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mecenas Porada": Dzisiaj startuje nowy hit Polsatu! Zobaczcie obsadę serialu!

Wiosna w Polsacie zapowiada się ekscytująco! Na antenie wśród gorących nowości serial w gwiazdorskiej obsadzie, pt. „Mecenas Porada", który zadebiutuje już dzisiaj o godzinie 20:05! W tytułowej roli występuje Aleksandra Domańska, a towarzyszą jej między innymi: Antoni Pawlicki, Antoni Królikowski oraz Magdalena Wróbel. Mamy fragment programu „Wieczór z Gwiazdami. Wiosna 2022” z udziałem aktorów serialu „Mecenas Porada”!

"Mecenas Porada": Wizyta w najmniejszej kancelarii w kraju

Aleksandrę Domańską, Antoniego Pawlickiego, Antoniego Królikowskiego i Magdalenę Wróbel zobaczymy dzisiaj w nowym serialu Polsatu! W oczekiwaniu na premierę telewizyjną Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz zabierają nas do najmniejszej kancelarii w kraju, którą prowadzi "Mecenas Porada".

Czy Antoni Królikowski i Antoni Pawlicki będą w serialu pomagać czy przeszkadzać Aleksandrze Domańskiej?

Aktorka zapewnia, że panowie będą: - Pomagać zrobić jeszcze większy bałagan!

A co takiego się stało, że bohaterowie Pawlickiego i Królikowskiego stracili głowy dla mecenas Katarzyny Porady? A jak na widok Krzysztofa Ibisza zareagowała Magdalena Wróbel, wcielająca się w rolę ekscentrycznej przyjaciółki głównej bohaterki? Zobaczcie wideo i przekonajcie się sami!

Reklama

"Mecenas Porada": Obsada serialu

Obok Aleksandry Domańskiej występują równie: Radosław Pazura, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Monika Krzywkowska, Piotr Gąsowski, Katarzyna Zawadzka, Marta Dąbrowska, Cezary Żak i Joanna Koroniewska. Gościnnie w serialu pojawia się plejada gwiazd, m. in.: Wiktor Zborowski, Ewa Wiśniewska, Jerzy Bończak, Ewa Telega, Paweł Ławrynowicz, Wojciech Błach, Sambor Czarnota, Sylwia Gliwa, Marcin Kwaśny, Katarzyna Ucherska, Beata Kawka, Dariusz Kordek, Jacek Kawalec, Katarzyna Żak, Ilona Wrońska, Dariusz Toczek, Jacek Borkowski, Rafał Rutkowski, Anita Jancia-Prokopowicz, Natasza Urbańska i Ada Fijał.

"Mecenas Porada": Kiedy i gdzie oglądać?

Nowy serial "Mecenas Porada" od 2 marca, w każdą środę o godzinie 20:05 w Polsacie oraz Polsat Go!

Zobacz też:

"Mecenas Porada": Wiemy, co wydarzy się w pierwszym odcinku!

Aleksandra Domańska: Robię tak, jak mi podpowiada serce [wywiad]

"Mecenas Porada": Napięta atmosfera na planie serialu?! Kto dał popalić ekipie?

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy