Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10388
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bartosz Obuchowicz: Aktor kończy 40 lat! Co robi dzisiaj?

Dawniej był bożyszczem nastolatek. W młodości Bartosz Obuchowicz zachwycał widzów swoim wyglądem i talentem. Choć wielu pokładało w nim duże nadzieje, on zdecydował się na zniknięcie z show-biznesu. Choć dziś nadal gra, kariera wcale nie jest u niego na pierwszym miejscu. Dziś Obuchowicz kończy 40 lat i wygląda na to, że udało mu się stworzyć życie, o jakim marzył.

Bartosz Obuchowicz zadebiutował na ekranie w wieku 10 lat

Bartosz Obuchowicz był nadzieją polskiej sceny aktorskiej. Zadebiutował na ekranie, grając chłopca w spektaklu telewizyjnym "Gdyby. Wiersze Joanny Kulmowej". W roku 1996 zagrał Horta w serialu "Tajemnica Sagali". Później wystąpił między innymi w "Barze 'Atlantic' ", "Sławie i chwale" i w "Domu". Nie musiał długo czekać, aż stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia.

Największą popularność zdobył za sprawą roli Tomka Burskiego w serialu "Na dobre i na złe". W produkcji TVP występował aż do 2011 roku i chociaż cały czas grał w innych filmach oraz serialach, to żadna inna rola nie przyniosła mu podobnego rozgłosu.  

Reklama

Aktor chciał zostać psychologiem

Chociaż z pracą na planie miał styczność od dziecka, Obuchowicz czuł, że jego powołanie może być zupełnie inne. Zdecydował się na podjęcie studiów i przez pewien czas marzył o karierze psychologa. Jednak ostatecznie nie ukończył studiów.

Usunął się w cień

Kariera aktorska Obuchowicza sprawiła, że stał się obiektem westchnień wielu kobiet. Jednak sława wiązała się także z innymi rzeczami, które młodemu aktorowi nie przypadły do gustu. W związku z tym w pewnym momencie podjął on decyzję o zniknięciu z show-biznesu. Nadal można było zobaczyć go na ekranach. Trudniej za to było zauważyć go na branżowych imprezach.

Dziś Obuchowicz wciąż jest aktywny zawodowo, ale grane przez niego role są raczej mało znaczące. W 2021 roku pojawił się w serialu "Chyłka. Oskarżenie", w którym zagrał esbeka. Poza tym pojawił się jeszcze w "Bartkowiaku" i "Backdoor. Wyjście awaryjne". W filmie "Gorzko, gorzko!", który jest jeszcze w produkcji, zobaczymy go w roli... kloszarda.Można go też zobaczyć na teatralnych deskach. 

Rodzina jest dla niego najważniejsza

Bartosz Obuchowicz w pełni oddał się życiu rodzinnemu. Od lat związany jest z psycholożką Katarzyną Sobczyńską, z którą ma trzy córki: Mariannę, Marcelinę i Michalinę. W wywiadach wielokrotnie zaznaczał, że bycie ojcem daje mu wiele radości.

Zobacz też:

"Barwy szczęścia": Odcinki 2582-2586. Łukasz w niebezpieczeństwie? Kasia będzie przerażona!

"Na dobre i na złe": Odcinek 837. Ślub i szybki rozwód?!

Bartosz Obuchowicz kocha być tatą! Swojego stracił, gdy był dzieckiem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Bartosz Obuchowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy