Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14392
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Poszukiwania małej Marlenki. Policja wpadnie na pewien trop

W nowych odcinkach "Pierwszej miłości" będą trwały poszukiwania małej Marlenki. Kalina i Krystian zaczną odchodzić od zmysłów, szczególnie po tropie policji. Czy uda się odnaleźć dziewczynkę? Przeczytaj streszczenie odcinków 3715.-3719.

"Pierwsza miłość" to polski serial obyczajowy, który został wyemitowany na antenie Polsatu 4 listopada 2004 roku. Jego akcja rozgrywa się we Wrocławiu, gdzie mieszkają główni bohaterowie oraz w wiosce Wadlewo. O czym jest serial?

Głównym wątkiem serialu są perypetie miłosne Marysi i Pawła, których uczucie zostaje wystawione na liczne próby na przestrzeni tych wielu lat. Ich losy przeplatają się z historiami innych bohaterów borykających się na co dzień z własnymi problemami. 

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3715. - Krystian będzie błagać porywaczy o litość

W odcinku 3715. "Pierwszej miłości" Krystian w akcie desperacji zacznie błagać porywaczy Marlenki o litość, niestety mężczyźni nie będą wzruszeni losem płaczącej Kaliny. Tymczasem Leszek pomoże Dorocie w odświeżeniu mieszkania otrzymanym w spadku po Jadwidze. Miło spędzą ze sobą czas. 

Dorota odkryje, że Artur spędził noc z nieznajomą kobietą. Brian pomoże w odgadnięciu, kim była tajemnicza kochanka. Nagle Artur postanowi odzyskać Dorotę

W nowym odcinku Kacper zostanie zaproszony na zjazd swojej klasy z liceum. Postanowi zabrać Marysię na spotkanie jubileuszowe, aby pochwalić się nią przed szkolnymi kolegami. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3716. - Weksler wynajmie prywatnego detektywa

W odcinku 3716. Piotrek bezskutecznie będzie próbował ustalić miejsce pobytu Marlenki. Dowie się natomiast, że Weksler wynajął prywatnego detektywa, co może zakłócić poszukiwania policji

Śmiałek będzie zmartwiony z powodu braku pełnego składu drużyny reprezentującej Wadlewo w mistrzostwach o Puchar Starosty. Zacznie również rozmyślać nad sposobem pokonania zawodników podstępnego wójta Wąsa. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3717. - policja wpadnie na trop Marlenki

W odcinku 3717. Piotrek poinformuje Kalinę o tragicznym wypadku porywaczy. Policja zacznie szukać ciała dziewczynki, a Kalina będzie odchodzić od zmysłów. Nurkowie wpadną na trop dziecka, przeczesując dno jeziora, co załamie Krystiana.

Justyna będąca pierwszą miłością Kacpra zacznie opowiadać koleżankom o zmianach w jej życiu m.in. o rozwodzie z mężem. Kobieta nie będzie skrępowana obecnością Marysi, sytuacja stanie się niezręczna. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3718. - Ewa zacznie martwić się o Kalinę

W odcinku 3718."Pierwszej miłości" Ewa zacznie martwić się o Kalinę. Będzie miała obawy, że zrozpaczona kobieta nie wytrzyma presji i zrobi coś, czego nie da się cofnąć. Czy istnieje cień szansy na odnalezienie żywej Marlenki?

Władka zacznie rozmyślać o jej krótkim romansie z Romanem. Dawne uczucia odżyją w kobiecie. Tymczasem Justyna będzie chciała zdobyć Kacpra, dlatego zacznie do niego wypisywać. Z kolei Briana zmartwi nieobecność Artura w mediach społecznościowych. Mężczyzna był zawsze aktywny i często dodawał posty. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3719. - fałszywy trop policji w sprawie Marlenki

W odcinku 3719. Kalina będzie załamana, ponieważ okaże się, że trop policji był fałszywy. W kobiecie na chwilę odżyje nadzieja na odnalezienie dziecka. 

Grażyna nie zauważy dziwnych faktur Borysa, będzie kontynuować flirt. Z kole Marysia pozostanie czujna i postanowi wyjaśnić z mężczyzną niejasne sytuacje. Tymczasem Stach poprosi Bartka, aby wystawił mu fałszywe zwolnienie lekarskie, ponieważ nie chce brać udziału w rozgrywkach między wójtem, a sołtysem. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3715.-3719. - gdzie i kiedy oglądać?

"Pierwszą miłość" możemy oglądać od poniedziałku do piątku na Polsacie, o godzinie 18:00. Kiedy zatem zobaczymy nowe odcinki serialu? Oto lista:

  • 18 grudnia w poniedziałek - odcinek 3715.;
  • 19 grudnia we wtorek - odcinek 3716.;
  • 20 grudnia w środę - odcinek 3717.;
  • 21 grudnia w czwartek - odcinek 3718.;
  • 22 grudnia w piątek - odcinek 3719.

Powtórki serialu są emitowane od poniedziałku do piątku w TV4 o godzinie 9:00. Wszystkie epizody można nadrobić na platformie Polsat Go

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

CZYTAJ TAKŻE:

"M jak miłość": Odcinek 1767. Szokujący list od Jagody. Tadeusz się załamie?

Tureckie seriale w święta: przerwa w emisji. Kiedy i gdzie oglądać?

Matthew Perry i Jennifer Aniston pisali do siebie w dniu jego śmierci.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy