Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Filip zostaje przyłapany na gorącym uczynku! Małgosia niepokoi się o stan syna

"Pierwsza miłość" to serial emitowany przez telewizję Polsat, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W nowych odcinkach widzowie będą świadkami wielu ekscytujących wątków. Filip cierpi z powodu uzależnienia od tabletek przeciwbólowych. Małgosia zauważa, z jakim problemem mierzy się jej syn. Tymczasem Biernacki dostaje wezwanie na policję w sprawie operacji plastycznej, którą zdecydował się wykonać gangsterowi. Z kolei Weksler stara się przekonać Śmiałka do planowanej przez jego firmę inwestycji w Wadlewie.

Serial "Pierwsza miłość" to popularny serial telewizji Polsat. Bohaterowie przeżywają rozterki miłosne i problemy rodzinne, a ich losy bardzo często łączą się ze sobą. Serial emitowany jest od 2004 roku do dziś. W rolach głównych występują Aneta Zając (Marysia), Łukasz Płoszajski (Artur), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga), Anna Ilczuk (Emilka) oraz Ewa Skibińska (Teresa).

Reklama

"Pierwsza miłość": odc. 3708 – streszczenie odcinka

Paulina cieszy się, że wreszcie może poznać chłopaka swojej córki. Iga dużo opowiadała jej o Białym. Martwi ją jednak relacja, którą Iga buduje z Biernackim.

Filip wyraźnie cierpi z bólu i potrzebuje kolejnych tabletek. Małgosię niepokoi stan syna, który sprytnie wykorzystuje to, aby wyłudzić od niej receptę na nowe opakowania leków przeciwbólowych.

Tymczasem Biernacki dostaje wezwanie na policję. Boi się, że fakt, iż zgodził się przeprowadzić operację plastyczną gangstera, położy kres na jego karierze.

"Pierwsza miłość": odc. 3709 – streszczenie odcinka

Przyłapany na przyjmowaniu silnych leków przeciwbólowych Filip zasłania się kłamstwem. Tymczasem Kacper martwi się, że terapia, którą zastosował wobec chłopaka, nie daje spodziewanych efektów. 

Marysia próbuje wytłumaczyć Jakubowi, że sytuacja jest poważna. On jednak nie słucha rad kobiety.

Oskara zaskakuje decyzja Kaliny o odejściu z firmy Karola i fakt, że ukochana już zdążyła się umówić na rozmowę kwalifikacyjną w innym miejscu. 

Z kolei Weksler stara się przekonać Śmiałka do planowanej przez jego firmę inwestycji w Wadlewie.

"Pierwsza miłość": odc. 3708-3709. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Pierwsza miłość" można oglądać na kanale Polsat od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00. Nowe odcinki produkcji zostaną wyemitowane:

  • "Pierwsza miłość": odcinek 3708 w czwartek, 7 grudnia,
  • "Pierwsza miłość": odcinek 3709 w piątek, 8 grudnia.

Widzowie, którzy nie będą mogli wówczas zasiąść przed ekranem, mogą również śledzić powtórki odcinków serialu "Pierwsza miłość" na kanale TV4 od piątku do poniedziałku o godz. 9.00. Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go. Serial można oglądać również na urządzeniach mobilnych.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama