Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14387
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Kinga chce wrócić do dawnej formy. Niestety choroba nie odpuszcza

W przyszłym tygodniu w "Pierwszej miłości" możemy spodziewać się wielu emocjonujących wątków. Kinga z wielkim zaangażowaniem zacznie wracać do formy sprzed choroby, co zaniepokoi jej przyjaciółki. Niestety powrót do dawnej sprawności fizycznej nie będzie możliwy. Jakie kłopoty czekają Kingę? Co jeszcze zobaczymy w nowych odcinkach? Sprawdź streszczenie odcinka 3681. i 3682.

Serial "Pierwsza miłość" pojawił się na antenie Polsatu w 2004 roku, obecnie możemy oglądać 20 serię produkcji. Główna akcja "Pierwszej miłości" skupiała się wokół losów Marysi i Pawła. Widzowie mogli obserwować rozwój ich miłości. 

Obecnie serial "Pierwsza miłość" skupia się nie tylko na losach Marysi, ale także na życiowych perypetiach innych bohaterów. W nowych odcinkach nie zabraknie emocjonujących wątków bazujących na zazdrości, zauroczeniu i komplikacjach zdrowotnych. 

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3681. - powrót Kingi do formy

W odcinku 3681. Julita zapowie Idze i Białemu, że pożałują tego, co się stało, po czym opuści mieszkanie. Będzie rozgoryczona i rozżalona, co zauważy Kamil. Z kolei Julia zacznie zarzucać Tomkowi spotkania z nową dziewczyną tuż po ich rozstaniu. 

W nowym odcinku "Pierwszej miłości" Laura będzie chciała spędzić wieczór z Biernackim, dlatego poprosi Martę o trochę prywatności. Niespodziewanie Adam spotka swoją dawną miłość. Czy zepsuje to jego relacje z Laurą?

W odcinku 3681. Kinga będzie próbowała za wszelką cenę wrócić do formy. Zaniepokoi swoim zachowaniem przyjaciółki. Dojdzie do niebezpiecznej sytuacji. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3682. - nawrót choroby Kingi

W odcinku 3682. "Pierwszej miłości" Artur zacznie wstawiać się za Dorotą u Wekslera. Niestety Karol nie będzie chciał przyjąć kobiety z powrotem do pracy, ponieważ jej odejście do Lipskiego traktuje jako zdradę. Przed Arturem trudne zdanie, dlatego że Dorota zmieniła swoje zachowanie po powrocie.

W nowym odcinku Filip zacznie zwierzać się Julicie ze złych relacji z Mikim. Mężczyźni mieszkają ze sobą i nie znaleźli wspólnego języka. Filip nie zamierza ustąpić współlokatorowi.

W odcinku 3682. Marta pozna nastolatkę w szkole. Zacznie mieć przeczucie o mrocznym sekrecie Sylwii. Tymczasem Kinga zwierzy się przyjaciółce z nawrotu choroby. Czy znowu czeka ją operacja?

"Pierwsza miłość" odcinek 3681. i odcinek 3682. - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 3681. "Pierwszej miłości" zostanie wyemitowany 30 października 2023 we wtorek, o godzinie 18:00. Odcinek 3682. pojawi się w telewizji 31 października 2023 w środę, o tej samej porze. 

Powtórki pojawiają się w TV4 następnego dnia, o godzinie 9:00. Wszystkie epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"Barwy szczęścia": Odcinek 2874. Wrócą do siebie. Tym razem im się uda?

"Na dobre i na złe": Odcinek 897. Znajdzie się na dnie. Dostanie niezwykłą propozycję

"M jak miłość": Odcinek 1758. Robert Gonera wraca do serialu po 17 latach przerwy

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama