Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14406
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Marysia w końcu odwiedza Kacpra w szpitalu. Zraniona Anka chce wracać do Anglii

"Pierwsza miłość" to uwielbiany przez wielu telewidzów polski serial obyczajowy. Jest emitowany od 2004 roku, obecnie w telewizji transmitowana jest już 20 seria tej produkcji. Co się wydarzy w najbliższych odcinkach 3671-3675? Jak zwykle na widzów czeka wiele wciągających wątków. Sprawdź nasze streszczenia!

"Pierwsza miłość" to uwielbiany przez wielu telewidzów polski serial obyczajowy. Jest emitowany od 2004 roku, obecnie w telewizji transmitowana jest już 20 seria tej produkcji. Co się wydarzy w najbliższych odcinkach 3671-3675? Jak zwykle na widzów czeka wiele wciągających wątków. Sprawdź nasze streszczenia!
"Pierwsza miłość" /Telus /AKPA

"Pierwsza miłość" to serial, którego premiera miała miejsce 4 listopada 2004 roku. Od tamtej pory produkcja zebrała mnóstwo fanów, którzy z uwagą śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. O czym jest serial "Pierwsza miłość"? Produkcja przedstawia historię Marysi i Pawła, pomiędzy którymi rodzi się uczucie. W trakcie trwania całego serialu muszą zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Akcja "Pierwszej miłości" dzieje się we Wrocławiu oraz Wadlewie – niewielkiej wsi.

Reklama

"Pierwsza miłość" odcinek 3671 – streszczenie. Konflikt wójta i sołtysa zażegnany?

Krystyna ma pomysł na zażegnanie sporu pomiędzy wójtem a sołtysem. Aby pogodzić obydwóch panów, przygotowuje pewien kontrakt. Anka rozmawia ze swoją mamą i zwierza jej się z problemów w nauce. 

Tymczasem Laura chce porozmawiać ze swoją córką o Kamilu i Idze. Kobieta zdecydowała, że wyjawi jej to, czego dowiedziała się o tej dwójce. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3672 – streszczenie. Roman wraca do Wadlewa

Anka chce dać Kamilowi drugą szansę. Jednak dziewczyna wkrótce żałuje swojej decyzji, ponieważ przyłapuje Białego z Igą. 

Do kawiarni, w której pracuje Arek, przychodzą dwie influencerki. Mężczyzna rozmawia z Martą, która stara się go wspierać. Tymczasem Roman wychodzi ze szpitala i powraca do Wadlewa. Z kolei Iga zaczyna nową pracę.

"Pierwsza miłość" odcinek 3673 – streszczenie. W Marysi budzą się dawne uczucia

Marysia dowiaduje się, że w końcu może odwiedzić Kacpra w szpitalu. Kobieta odkrywa, że budzą się w niej dawne uczucia. Jednak po chwili jej radość zostaje przerwana. Marysia otrzymuje niepokojącą prośbę o pomoc od Julki.  

Kacper jest po operacji. Okazuje się jednak, że nie wszystko przebiegło zgodnie z planami lekarzy. Dorota dostaje prezent, a Artur jest z tego powodu zazdrosny. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3674 – streszczenie. Marysia odwiedza Kacpra w szpitalu

Marysia w końcu odwiedza Kacpra w szpitalu. Z kolei do Laury przyjeżdża jej córka z Londynu. Kobietę jednak niepokoi stan Ani po rozstaniu z Białym. Mówi jej, że jeszcze nie wszystko stracone, by uratować ten związek. 

Przed "Kaśką" i Fabianem stoją nowe wyzwania. Obydwoje starają się wczuć w nowe role. 

"Pierwsza miłość" odcinek 3675 – streszczenie. Załamana Anka chce wracać do Anglii

Anka chce wracać do Anglii. Dziewczyna bardzo zawiodła się na swoim byłym chłopaku – jest na niego wściekła. Grażyna jest zdenerwowana tym, że klinika traci klientów. Z kolei Krystyna nadal próbuje pogodzić wójta i sołtysa. 

Idzie grozi eksmisja z mieszkania. Kamil stara się jej pomóc usiłując przekonać urzędnika do nowych warunków. 

"Pierwsza miłość" odc. 3671-3675 – kiedy i gdzie oglądać?

"Pierwsza miłość" to serial, który telewidzowie mogą oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 3671–3675? Poniżej lista: 

  • odcinek 3671 – emisja w poniedziałek 16 października o godzinie 18:00 na Polsacie
  • odcinek 3672 – emisja we wtorek 17 października o godzinie 18:00 na Polsacie
  • odcinek 3673 – emisja w środę 18 października o godzinie 18:00 na Polsacie
  • odcinek 3674 – emisja w czwartek 19 października o godzinie 18:00 na Polsacie
  • odcinek 3675 – emisja w piątek 20 października o godzinie 18:00 na Polsacie

Telewidzowie mogą oglądać powtórki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziaku do piątku o godzinie 9:00 na antenie TV4. Wszystkie odcinki są także dostępne na platformie Polsat Go. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Przeczytaj też:

"Pierwsza miłość": Odcinek 3667. Dramat w serialu. Kacper zostanie postrzelony

"Pierwsza miłość": Aktorzy hitu Polsatu szczerze i czule o miłości! "Trzeba ze sobą rozmawiać"

"Pierwsza miłość": Kinga źle znosi leczenie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy