Pierwsza miłość

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 13892
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Aktorzy hitu Polsatu szczerze i czule o miłości! "Trzeba ze sobą rozmawiać"

Widzowie powakacyjnych odcinków "Pierwszej miłości" byli świadkami uroczystej ceremonii. Na ślubnym kobiercu stanęła Celina oraz jej ukochany, Roman. Z tej okazji, dziennikarze Polsatu zapytali aktorów serialu o tytułową miłość. Co odpowiedzieli?

W pierwszym powakacyjnym odcinku "Pierwszej miłości" widzowie byli świadkami wielkiego wydarzenia. Odbył się ślub nie takiej już młodej pary, czyli Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana (Lech Dyblik). Było wiele wzruszeń i zabawy w dobrym towarzystwie z Wadlewa.

"Wszyscy patrzyli na mnie, a ja na nich. Wszyscy uśmiechnięci" - mówi Grażyna Zielińska w rozmowie z Polsatem, dodając żartobliwie: "Wszyscy się zastanawiali, jak to będzie z tym całowaniem. Czy to ja mam podskoczyć, czy pan młody ma zgiąć się w kabłąk".

Reklama

Aktorzy "Pierwszej miłości" o... miłości!

Aktorzy "Pierwszej miłości" zostali zapytani o najróżniejsze kwestie związane z miłością, uczuciami i związkami. Aleksandra Szwed mówi o sytuacjach, na które człowiek nie jest w stanie się odpowiednio przygotować.

"O sile związku świadczy, jak poradzimy sobie z takim nagłym sztormem. Trzeba ze sobą rozmawiać, nawet kiedy to nie jest przyjemne, być wzajemnie otwartym na swoje potrzeby i na to, co dla drugiej osoby jest ważne" - powiedziała Polsatowi.

Z kolei Rafał Kwietniewski zwrócił uwagę na różnicę między młodzieńczą, a dojrzałą miłością, mówiąc: "Już nie chodzi o pikanie w serduszku, tylko o coś większego oraz odpowiedzialność za siebie i drugą osobę" - powiedział Eli Sawerskiej z Polsatu. "Mniej egoizmu jest w tym wszystkim" - dodał aktor.

"Jeśli wchodzimy w relację z wyimaginowanym obrazem drugiego człowieka, możemy się rozczarować" - twierdzi serialowa żona bohatera Rafała Kwietniewskiego, Magdalena Górska.

Natomiast Małgorzata Szeptycka wychodzi z założenia, że "każdy z nas poszukuje miłości przez całe życie".

"Pierwsza miłość": Gdzie i kiedy oglądać?

Nowe odcinki serialu "Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji Polsat.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy