Pierwsza miłość
Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 14173
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pierwsza miłość": Arek i Marta w pułapce. Olka kradnie klienta

"Pierwsza miłość“ po weekendzie znów będzie nas zaskakiwać. Arek i Marta przygotują pułapkę na Grabarza, ale sami w nią wpadną. Olka będzie dawała się we znaki Kalinie i Arturowi, a Grażyna się wścieknie o to, co dzieje się w klinice bez jej wiedzy. Co jeszcze wydarzy się w 3705, 3706 i 3707 odcinku serialu "Pierwsza miłość”? Dla niecierpliwych przygotowaliśmy krótkie streszczenie.

"Pierwsza miłość" - o czym jest serial? 

"Pierwsza miłość" to polski serial, którego premiera miała miejsce 4 listopada 2004 roku. Od tamtej pory widzowie śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Przez ostatnich 19 lat w fabule serialu wiele się pozmieniało - postaci dojrzały, zmieniały partnerów, rodziły się i dorastały dzieci. Jednak serial wciąż ma rzesze wiernych fanów.  

Serial "Pierwsza miłość" przedstawia miłosną historię Marysi i Pawła. Zakochani muszą mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu. Akcja rozgrywa się we Wrocławiu i w Wadlewie. Dotyczy losów Marysi, jej rodziny i przyjaciół, a także wrogów. W serialu obok codziennych perypetii bohaterów pojawiają się dramatyczne wydarzenia, z którymi ci muszą się borykać. Co wydarzy się w 3705, 3706 i 3707 odcinku "Pierwszej miłości"?  

Reklama

"Pierwsza miłość", odc. 3705. Arek zasadza się na Grabarza 

W 3705. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Kalina żąda, aby Krystian zrobił test na obecność narkotyków. Wynik przesądzi o tym, czy zgodzi się, aby widywał się z ich córką. Krystian jest dotknięty jej podejrzeniami. Tymczasem Arek nie odpuszcza w ujęciu "Grabarza". Niebezpieczny bandyta ma przejść operację zmiany rysów twarzy w klinice We-Med. 

Arek prosi Marysię, żeby sprawdziła, czy daty lub godziny operacji nie zostały w ostatniej chwili zmienione. Jest przekonany, że gangster został przez kogoś uprzedzony o tajnym nalocie policji. Marysia sporo ryzykuje ponownym narażeniem się Grażynie. Arek i Marta podążają tropem podrzuconym przez Marysię. Wpadają jednak w pułapkę. W tym czasie Śmiałek kompletuje wadlewską część drużyny piłkarskiej. 

"Pierwsza miłość", odc. 3706. Arek i Marta w śmiertelnej pułapce 

W odcinku 3706 "Pierwszej miłości" Arek i Marta są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ujęci przez ochroniarzy gangstera wiedzą, że ci są zdolni do wszystkiego. W obliczu możliwej śmierci do Marty wracają traumatyczne wspomnienia.  

Tymczasem Kalina i Oskar postanawiają poważnie porozmawiać z Wekslerem na temat niekompetencji bezczelnej Olki, jego nowej protegowanej. Karol wydaje się mieć zupełnie inne zdanie na temat jej pracy. Natomiast Kazanowa dostaje od byłego męża bardzo drogi prezent. Okazuje się, że Andrzejek jest coraz bardziej pod wpływem ojca, którego niedawno odzyskał. Poznaje jednak bolesną prawdę na temat świeżo poznanego ojca biologicznego.   

Czytaj też: "Pierwsza miłość": Janek rozpozna tajemniczego pacjenta. Kolejne kłopoty w klinice?

"Pierwsza miłość", odc. 3707. Olka pokazuje pazurki i niekompetencję

W 3707. odcinku serialu "Pierwsza miłość" Seweryn jest pełen podejrzeń co do biologicznego ojca Andrzejka. Przekonuje przybranego syna, że zegarek, który dostał od Kazana jest kradziony. Chłopak jest tym dotknięty, broni biologicznego ojca i staje po jego stronie.

Tymczasem w biurze dewelopera sprytna Olka podbiera Arturowi klienta, nad którym od jakiegoś czasu ciężko pracował. Okazuje się jednak, że swoją niekompetencją naraziła ona firmę na spore straty finansowe. Weksler niełatwo wybacza tego typu błędy. Natomiast Grażyna jest wściekła, że w klinice bez jej wiedzy operowano poszukiwanego przez policję gangstera. Za całą sytuację obwinia Małgosię. Biernacki, który brał udział w operacji, też ściąga na siebie kłopoty. 

"Pierwsza miłość" - kiedy i gdzie oglądać serial?

"Pierwszą miłość" można oglądać na Polsacie od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00. Każdy epizod trwa 33 minuty.   

"Pierwsza miłość", odcinek 3705 - poniedziałek, 04 grudnia 2023; 

"Pierwsza miłość", odcinek 3706 - wtorek, 05 grudnia 2023; 

"Pierwsza miłość", odcinek 3707 - środa, 06 grudnia 2023. 

Powtórki serialu są emitowane w TV4 od poniedziałku do piątku o godzinie 9:00. Zaległe epizody można nadrobić na platformie Polsat Go.  

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też:

"Pierwsza miłość". Zaginiony pierścionek zaręczynowy. Dojdzie do zaręczyn Emilki i Bartka?

"Pierwsza miłość": Wenerski i Julita wylądują razem w łóżku! Czy to wyjdzie na jaw?

Patryk Cebulski dołącza do obsady "Pierwszej Miłości"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pierwsza miłość | streszczenia odcinków | polskie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy