Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 360
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Lupin": Z planu serialu skradziono sprzęt o wartości 330 tysięcy dolarów

Zaledwie kilka dni temu zagraniczne media pisały o zuchwałej kradzieży na planie „The Crown”. Złodzieje połasili się wówczas na unikatowe rekwizyty, takie jak replika jaja koronacyjnego Fabergé czy srebrna toaletka. Do podobnego incydentu doszło we Francji, gdzie kręcony jest ciąg dalszy hitowego serialu „Lupin”. Z planu złodzieje wynieśli sprzęt wart 330 tys. dolarów. Z powodu kradzieży wstrzymano zdjęcia.

Kolejna kradzież na planie

Kilka dni temu amerykańskie i brytyjskie media donosiły, że z planu serialu "The Crown" skradziono cenne rekwizyty, które wykorzystywano do realizacji piątego sezonu serii. Bez śladu zniknęły m.in. replika jaja koronacyjnego Fabergé, złote i srebrne kandelabry czy srebrna toaletka. Wartość skradzionych rekwizytów szacowana jest na 200 tys. dolarów.

Jeszcze większą stratę ponieśli twórcy innego hitu Netflixa, serialu "Lupin" z Omarem Sy w roli głównej. Podczas prac nad kontynuacją głośnego serialu opowiadającego, o ironio, o przygodach wyjątkowo sprytnego złodzieja, skradziono sprzęt wart 330 tys. dolarów.

Reklama

 Jak raportuje "Variety", sprzęt został zrabowany przez dwudziestu zamaskowanych mężczyzn, którzy włamali się na plan po odpaleniu moździerzowych fajerwerków. Incydent ten doprowadził do wstrzymania na trzy dni zdjęć kręconych pod Paryżem.

"Lupin": Jeden z najchętniej oglądanych seriali Netflix

"Lupin" należy do czołówki najchętniej oglądanych seriali nieanglojęzycznych platformy. Fabuła koncentruje się na postaci złodzieja gentlemana Assane'a Diopa. Zainspirowany przygodami Arsene’a Lupina, obmyśla on plan zemsty na zamożnej rodzinie, która przed laty wrobiła jego ojca w kradzież i doprowadziła do jego samobójstwa. Choć data premiery nowego sezonu nie została na razie ujawniona, najprawdopodobniej trafi on do katalogu Netflixa jeszcze w tym roku.

Zobacz też:

Netflix udostępnia bajki i filmy z ukraińskim dubbingiem!

Olga Kurylenko: Wychowała się w Ukrainie, potem podbiła świat! Oto, co mówi o wojnie

Agnieszka Różańska rozgrzewała publiczność jako Pamela z "Miodowych lat"!

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Arsene Lupin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama