Kultowe seriale
Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 10388
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Agnieszka Różańska rozgrzewała publiczność jako Pamela z "Miodowych lat"!

Agnieszka Różańska przed laty podbiła serca widzów rolą Pameli Marszałek w serialu "Miodowe lata". W ostatnich latach aktorka zdecydowanie rzadziej pojawia się na ekranie. Czym zajmuje się obecnie i jak wygląda dziś, po upływie blisko dwudziestu lat?

Agnieszka Różańska grała w "Miodowych latach"

Agnieszka Różańska urodziła się 15 kwietnia 1972 roku w Poznaniu. Kształciła się na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi, który ukończyła w 1995 roku. Karierę aktorską zaczęła kilka lat wcześniej. Jednym z pierwszych filmów, w jakich zagrała, był głośny "Kroll" z 1991 roku.

Największą rozpoznawalność i popularność Agnieszce Różańskiej przyniosła rola w serialu "Miodowe lata", w którym wcielała się w postać Pameli Marszałek, ukochanej szefa Karola Krawczyka. Chociaż mogło się wydawać, że charakterystyczna rola w lubianym serialu będzie dla aktorki przepustką do jeszcze większej kariery filmowej i telewizyjnej, po "Miodowych latach" wystąpiła już tylko w kilku innych produkcjach, grając w nich jedynie niewielkie role. Dlaczego tak się stało?

Reklama

Agnieszka Różańska - tak zmieniła się Pamela z "Miodowych lat"

Agnieszka Różańska wciąż pracuje w zawodzie, jednak od lat występuje niemal wyłącznie na deskach teatru. Od 1995 roku jest aktorką Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu, z powodzeniem występuje również gościnnie na scenach teatrów muzycznych - "Romy" w Warszawie czy Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu. Jak mówiła w jednym z ostatnich wywiadów, to nie ona wybrała sobie taką ścieżkę kariery - to teatr wybrał ją.

Dawna gwiazda serialu "Miodowe lata", która wkrótce skończy 50 lat, pozostaje w stałym kontakcie z fanami. Agnieszka Różańska prowadzi własne profile na Facebooku i na Instagramie (@agarozanska), za pośrednictwem których regularnie dzieli się z obserwatorami swoimi nowymi zdjęciami. I pomimo upływu czasu - nie przestaje zachwycać!

Autor: Maria Staroń

Zobacz też:

"Przyjaciółki": Premiera 19. sezonu już dziś! Co słychać u ulubienic widzów?

"M jak miłość": Odcinek 1643. Dramat Zduńskich. Dla Kingi nie ma ratunku

"Kowalscy kontra Kowalscy": Nowe odcinki od 5 marca w Polsacie

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Miodowe lata
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy