Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 357
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziewczyna i kosmonauta": Oficjalny zwiastun i zdjęcia! Premiera 17 lutego

Dziewczyna i kosmonauta - nowoczesny romans w reżyserii Bartka Prokopowicza z Magdaleną Cielecką i Vanessą Aleksander w roli głównej. Osadzona w dwóch przestrzeniach czasowych, w 2022 i 2052 roku, historia trójkąta miłosnego między Martą a pilotami F-16, Niko i Bogdanem, to opowieść o trudnych wyborach i decyzjach, które niosą ze sobą konsekwencje na całe życie.

Aktorkom na ekranie towarzyszą Jakub Sasak oraz Andrzej Chyra - obaj wcielający się w rolę Bogdana oraz Jędrzej Hycnar jako kosmonauta Niko.

"Dziewczyna i kosmonauta": O czym opowie serial?

Dwaj piloci F-16, przyjaciele Nikodem i Bogdan, konkurują o serce pięknej Marty oraz o to, który z nich poleci w kosmos. Kosmiczną rywalizację wygrywa Niko, jednak z powodu niewyjaśnionej awarii powraca z misji dopiero po 30 latach. Pomimo upływu lat na Ziemi, wiek ocalałego kosmonauty zatrzymał się w dniu startu. Podczas gdy Niko myśli tylko o Marcie, świat pragnie poznać tajemnicę jego wiecznej młodości.

Reklama

"Dziewczyna i kosmonauta": Gwiazdorska obsada serialu


W obsadzie serialu znaleźli się: Vanessa Aleksander (młoda Marta), Jędrzej Hycnar (Niko), Jakub Sasak (młody Bogdan), Magdalena Cielecka (starsza Marta), Andrzej Chyra (starszy Bogdan), Magdalena Boczarska (Minister Rewicz). Za reżyserię odpowiada Bartosz Prokopowicz. Scenariusz napisała Agata Malesińska ("W głębi lasu", "Zachowaj spokój").

Zobacz też:

Netflix: "Różowe lata 90." powrócą z drugim sezonem! Więcej Reda i Kitty?

"The Last of Us": Pedro Pascal zapomniał, że dostał główną rolę. Jak to możliwe?

"The Last of Us": Bella Ramsey. Kim jest nowa gwiazda hitu HBO Max?

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyna i kosmonauta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy