Netflix: Seriale

Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 474
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Netflix: "Różowe lata 90." powrócą z drugim sezonem! Więcej Reda i Kitty?

Netflix zamówił drugi sezon kontynuacji "Różowych lat 70."! Najnowsza produkcja, "Różowe lata 90.", powróci na platformę z szesnastoma nowymi odcinkami. W najnowszych epizodach zobaczymy także Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith).

"Różowe lata 90.": O czym opowie serial?

Akcja realizowanego przez Netflixa "That '90s Show" będzie rozgrywać się w 1995 roku. Widzowie będą śledzić losy Leii Forman (Callie Haverda), córki Erica i Donny, których w oryginalnym serialu zagrali Topher Grace i Laura Prepon. W trakcie letnich wakacji odwiedzi ona swoich dziadków, Kitty (Debra Jo Rupp) i Reda (Kurtwood Smith). W sequelu w gościnnych rolach pojawią się Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Laura Prepon i Wilder Valderrama.

Jak dowiadujemy się z oficjalnego opisu: "Hello, Wisconsin! Jest rok 1995, a Leia Forman, córka Erica i Donny, spędza lato u dziadków, gdzie wkręca się w towarzystwo nowego pokolenia dzieciaków z Point Place pod czujnym okiem Kitty i srogim spojrzeniem Reda. Seks, narkotyki i rock’n’roll — ten styl życia nigdy nie umiera, po prostu zmienia postać".

Reklama

"Różowe lata 90.": Ashton Kutcher o powrocie

"Pojawienie się na planie było przesiąkniętym nostalgią przeżyciem" - powiedział Ashton Kutcher w rozmowie z serwisem Variety. "Serial kręcą ci sami ludzie, którzy zrobili 'Różowe lata 70."

Aktor wspomniał również, że wraz z żoną [Mila Kunis - przyp. red.] nie mieli problemu z ponownym wcieleniu się w swoich dawnych bohaterów. Chcieli wrócić w sequelu, ponieważ tak należało postąpić. Oprócz tego była to świetna zabawa.

"Zastanawialiśmy się z Milą nad powrotem" - zaczyna Kutcher. "Pomyśleliśmy, że tak naprawdę jesteśmy w tym miejscu w naszej karierze tylko dzięki temu serialowi. Wracajmy i zagrajmy znowu. Zjawiliśmy się więc na planie i przez cały tydzień świetnie się bawiliśmy".

Zobacz też:

"Love Never Lies Polska": Reunion już 8 lutego! Jak potoczyły się losy par?

"Witamy w Chippendales": Męski striptiz, skandale i przekręty. Ta historia wydarzyła się naprawdę

"The Last of Us": Pedro Pascal zrobił karierę dopiero po 40-stce. Dziś jest ulubieńcem internetu

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy