Zachowaj spokój

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zachowaj spokój": Magdalena Boczarska i Leszek Lichota w adaptacji powieści Harlana Cobena!

Netflix ogłasza główną obsadę serialu "Zachowaj spokój", drugiej polskiej produkcji opartej na bestsellerowej książce Harlana Cobena.

Magdalena Boczarska i Leszek Lichota zagrają główne role w drugiej polskiej adaptacji powieści Harlana Cobena. Aktorzy wcielają się w szczęśliwe małżeństwo, Annę i Michała Barczyk. Ich syna, Adama, zagra Krzysztof Oleksyn ("Rojst’97"). 

Do swoich ról powrócą Agnieszka Grochowska i Grzegorz Damięcki, znani widzom z poprzedniej polskiej adaptacji powieści autora, "W głębi lasu".

W serialu wystąpią również Jacek Poniedziałek, Justyna Wasilewska, Wiktoria Gorodeckaja, Bartłomiej Topa, a także aktorzy młodego pokolenia: Agata Łabno, Marta Piętka, Jakub Pruski i Mikołaj Śliwa.

Reklama

"Zachowaj spokój" to kolejny serial oparty na powieści Harlana Cobena. Reżyserami są Michał Gazda i Bartosz Konopka. Scenariusz napisali Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Za produkcję odpowiada ATM Grupa.

Premiera serialu na Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.

Nowości Netflix 2021: Zapowiedzi na lipiec

"Niezwykle cieszę się z możliwości ponownej współpracy z Netflix i utalentowanymi polskimi twórcami. Mam nadzieję, że widzowie w Polsce i na całym świecie będą oczarowani zwrotami akcji w 'Zachowaj spokój' i cieszę się, że poznają nie tylko nowych bohaterów, granych przez Magdalenę i Leszka, ale także dowiedzą się, jak potoczyły się losy Laury i Pawła po zakończeniu akcji 'W głębi lasu' - mówi Coben.

Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu z Harlanem Cobenem!

O czym jest "Zachowaj spokój"?

Akcja sześcioodcinkowego serialu rozgrywa się na zamożnym osiedlu, gdzie pozostająca w bliskich relacjach lokalna społeczność wiedzie spokojne życie. Wszystko zmienia się, gdy osiemnastoletni Adam znika bez śladu.

Niebezpieczeństwo szybko eskaluje, a zaniepokojeni rodzice robią wszystko, by chronić swoje dzieci, które u progu dorosłości postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce.

"Zachowaj spokój" to dynamiczny, pełen zwrotów akcji thriller, który, choć nie jest kontynuacją W głębi lasu, pokaże dalsze losy kilku bohaterów z pierwszej ekranizacji Harlana Cobena.

Nowości Netflix 2021: Zapowiedzi serialowe [daty, obsada, zdjęcia]

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy