Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 619
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bob Odenkirk po zawale serca. Nie pamięta sceny, którą nakręcił

Bob Odenkirk, czyli aktor znany z serialu "Breaking Bad" i jego spin-offu "Zadzwoń do Saula", w lipcu zeszłego roku zasłabł na planie zdjęciowym. Jak ujawnił później w mediach społecznościowych, przeszedł wówczas zawał serca. Aktorowi udało się wrócić do formy, zdobył nawet nominację do nagrody Emmy. Dziś wspomina najtrudniejsze chwile sprzed roku.

Serial "Zadzwoń do Saula" przyniósł Bobowi Odenkirkowi nominację do nagrody Emmy za główną rolę. Zdjęcia do finałowego sezonu były kręcone w wakacje zeszłego roku. To wtedy musiały zostać nagle przerwane, ponieważ aktor dostał zawału serca. Dziś zapewnia jednak, że wszystko jest w porządku.

"Czuję się bardzo dobrze, jestem w świetnej formie, właśnie idę na siłownię" powiedział Bob Odenkirk dla "The Hollywood Reporter". 

Odtwórca głównej roli "Zadzwoń do Saula" wyznał, że rok temu, po nagłym wypadku na planie, musiał wziąć urlop, aby wydobrzeć. Rekonwalescencja trwała pięć tygodni, a Bob Odenkirk był wkrótce gotowy do działania. Nie oznaczało to mniej pracy. Ponoć aktor spędza na planie 12 godzin dziennie! 

Reklama

Bob Odenkirk: Nie pamięta sceny, którą nakręcił

Po czasie Bob Odenkirk wspomina, że z pozoru "lekki zawał" okazał się być o wiele groźniejszy. Już w 2018 roku u aktora zdiagnozowano miażdżycę, a zawał z 2021 roku był tego następstwem. Mimo wszystko, Odenkirk wrócił do formy, lecz wspomina, że wypadek z lipca 2021 roku nadal odbija się na jego zdrowiu. Ponoć ma zaniki pamięci.

"Najdziwniejsze w tym jest to, że naprawdę nie pamiętam tamtego dnia" wspomina. 

Największym paradoksem całej sytuacji jest fakt, że dzień przed zawałem, Bob Odenkirk zagrał w jednej scenie atak serca. Po powrocie na plan, musiał kontynuować kręcenie jej.

"Oglądam coś, czego zupełnie nie pamiętam, co mi się nie zdarza. Mam na myśli, że zwykle oglądasz niektóre swoje sceny i pamiętasz kręcenie ich, nawet jeśli to działo się kilka miesięcy temu. Ale w tym przypadku czuję kompletną pustkę w głowie" - mówi. 

Zapewnia jednak, że mimo tej "pustki w głowie", czuje się dobrze.

Zobacz też:

"Primal": Drugi sezon serialu HBO Max od 22 lipca

"Stranger Things 5": Czy Robin się zakocha? "Mam nadzieję, że pocałuje kogoś"

"Trauma": Zdjęcia do serialu zakończyły się. Gdzie zobaczymy produkcję?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Better Call Saul | Bob Odenkirk | Zadzwoń do Saula
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy