Max: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 107
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Primal": Drugi sezon serialu HBO Max od 22 lipca

Serial "Primal" w reżyserii Genndy’ego Tartakovsky’ego, który wyróżniony został pięcioma statuetkami Emmy, w tym w kategorii dla najlepszego programu animowanego, wraca z drugim sezonem. Amerykańska premiera serialu odbędzie się 21 lipca w bloku programowym Adult Swim, natomiast polska premiera w serwisie HBO Max zaplanowana została dzień później, czyli 22 lipca.

Głównym bohaterem serialu Primal jest jaskiniowiec Włócznia (Aaron LaPlante), który zaprzyjaźnia się z Kłem, dinozaurem zagrożonym wyginięciem. W drugim sezonie Włócznia i Kieł wyruszają w daleką podróż po prehistorycznym świecie, aby uwolnić z rąk porywaczy Mirę (Laëtitia Eïdo), a podczas swoich przygód będą świadkami wszechobecnej brutalności.

"Przygotujcie się na ostrą jazdę i hardkorowe zwroty akcji!" - zapowiedział Tartakovsky. "W drugim sezonie podkręcamy dramaturgię i kiedy spadnie napięcie, nic już nie będzie takie samo" - dodał.

Pierwszy sezon serialu "Primal", który zebrał od krytyków i publiczności bardzo pochlebne recenzje jest obecnie jedną z 10 najczęściej oglądanych produkcji Adult Swim dostępnych na platformie HBO Max.

Reklama

"Primal": O czym opowiada serial?

Każdy odcinek jest pełen trzymających nas w napięciu, wzruszających i rozpalających emocje lub przerażających scen i jest niemal pozbawiony dialogów. Źródłem dramaturgii jest sugestywna muzyka i animacja, która przedstawia nieprawdopodobną przyjaźń człowieka i dinozaura walczących o przetrwanie w niebezpiecznym świecie. Bohaterowie, których bardzo zbliżają tragiczne wydarzenia, są dla siebie jedyną nadzieją na przetrwanie.

Pomysłodawcą serialu "Primal" jest Genndy Tartakovsky ("Laboratorium Dextera", "Samuraj Jack", "Gwiezdne wojny: Wojny klonów,").  

Premiera drugiego sezonu serialu "Primal" odbędzie się 22 lipca w serwisie HBO Max. Tego dnia do serwisu dodane zostaną odcinki 1 oraz 2. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień, w piątki, po jednym. 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy