Reklama

Stranger Things

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 184
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Stranger Things 5": Czy Robin się zakocha? "Mam nadzieję, że pocałuje kogoś"

Od premiery czwartego sezonu serialu Netflixa "Stranger Things" minął już jakiś czas, lecz fani nadal żyją przygodami bohaterów. Pojawia się coraz więcej spekulacji na temat finałowego, piątego sezonu. Fani chcieliby, aby Robin (Maya Hawke) znalazła miłość, aktorka również uważa podobnie: "Ufam braciom [Dufferom] bardzo mocno".

"Stranger Things 5": Zaiskrzy między Robin a Nancy?

Niektórzy fani zauważyli szczególną chemię między Nancy a Robin. W czwartym sezonie bohaterki spędzają ze sobą dużo czasu na ekranie, poznając się, dlatego nic dziwnego, że widzom spodobała się wizja ich relacji romantycznej. Ten pomysł skomentowała Natalia Dyer:

"Zauważyłam, że jest też dużo osób, którym spodobał się pomysł relacji Robin z Nancy. To byłoby wspaniałe, gdyby Nancy miała dziewczynę".

"Stranger Things 5": Czy Robin zejdzie się z Vicky?

W najnowszym, czwartym sezonie widzowie dostali małą zajawkę, która może zwiastować nawiązanie relacji między Robin a Vicky. Postać grana przez Mayę Hawke została zauroczona przez dziewczynę, lecz okazuje się, że ta ma chłopaka. Jednak scena, w której ich wzrok się spotyka rozbudziła oczekiwania i wyobraźnię fanów.

Reklama

Maya Hawke wyznała w wywiadzie dla NME, że chciałaby, aby Robin pocałowała kogoś w 5. sezonie.

"Ufam braciom [Dufferom] bardzo mocno. Jeżeli ja byłabym scenarzystką i moi aktorzy udzielaliby wywiadów o tym, co myślą, że powinnam zrobić z bohaterami, myślałabym: "Hej, ja nad tym panuję, OK?". Więc ufam im całkowicie, że mają świetny wątek dla Robin. Mam nadzieję, że pocałuje kogoś – kogoś, kogo lubi. To byłoby dla niej fajne." - powiedziała.

Duże nadzieje na ponowne spotkanie z Vicky daje scena z końcówki 4. sezonu, w której dziewczyny robią razem kanapki. Vicky przyznała, że rozstała się z chłopakiem. 

"Stranger Things 5": Kiedy premiera?

Nie została podana konkretna data. Bracia Duffer zapowiadają, że na piąty sezon widzowie poczekają mniej niż trzy lata.

Zobacz też:

"Stranger Things": Nancy będzie w związku z... dziewczyną? Aktorka komentuje

"Stranger Things": Joseph Quinn podczas próby nagrania "Master of Puppets"

"Stranger Things": Wiadomo, która z postaci miała umrzeć!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL